Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lelki betegség? Ha igen...

Ez lelki betegség? Ha igen akkor milyen?

Figyelt kérdés
Sokszor ha otthon vagyok és elmélkedek eszembe jut a saját temetésem. Egy ilyen elképzelést úgy kell érteni hogy mint egy kívülálló személy vagyok a temetésen és látom magamat a koporsóban, a rokonaim, szüleim pedig siratnak. Utánna elsírom magam. Általában 15 - 20 perc szokott lenni.Majdnem minden nap előjön. 23/F
2019. aug. 29. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg akarsz halni, vagy azt akarod, hogy sajnáljanak / foglalkozzanak veled?
2019. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább az első. A másodikkal nem érek el sok mindent. :/
2019. aug. 29. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább magad miatt sírsz, vagy sajnálod a családodat?
2019. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félek,hogyha már nem lesz senki akinek fontos leszek akkor mit kezdek magammal,hogyan fogok élni. Mert ha a szüleim meghalnak, akkor magam maradok. Mindennap gyötör a gondolat és megfordult már párszor a fejemben, hogy mivan ha ezt nem várom meg hanem előbb megteszem. Elgondolkodom rajta,hogy milyen következményei lehetnek és ekkor történik az amit leirtam.
2019. aug. 29. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az öngyilkosság megfordult a fejedben akkor mielőbb fordulj szakemberhez. Valószínűsíthetően a szülőkhöz történő túlságosan erős függés okozza, a pontos okot csak személyes terápia során lehet feltárni és kezelni.

A jó hír, hogy nem szervi eredetű és teljes mértékben megszüntethető ez a problémád, félelmed.

2019. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!