Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopata csaj (15) +...

Pszichopata csaj (15) + nárcisztikus pasi (25)?

Figyelt kérdés
Mi lesz a kapcsolatból?

2019. aug. 30. 17:44
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
18 vagyok. Szóval egyikük se. Ne offoljatok már. Szóval, velük mi lesz?
2019. aug. 30. 20:02
 12/26 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Elég hamar szétválnák majd útjaik valószínűleg 😅
2019. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
És te miért foglalkozol ezzel?
2019. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekelnek a válaszok. Egy ilyen pár.. na az kreatív tud lenni.
2019. aug. 30. 21:02
 15/26 anonim ***** válasza:
Mi köze a kreativitáshoz?
2019. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Psycho Lady ***** válasza:
58%

A csaj nem pszichopata. A legtöbb tini azt gondolja magáról. De ha 1 napig is azok lennének becsavarodnának.

De tegyük fel az elmélet kedvéért. a pszicho csaj 1-10-es skálán ha 10 kapna akkor megölné a pasit mert rohadtul nem érdekelné és nem is lenne bűntudata. Aki nárcisztikus az csak önmagát szereti és mindenkit irányítani akar .

1 Pszichopatát nem lehet irányítani. Igazi kapcsolat semmiképp nem lesz max járhatnak... együtt terápiára ha akarnak.

Nem éreznek, csak szexelnek . A kettő nem túl jó kombó.

Ha a csaj pszicho keressen 1 olyant aki szereti is és elfogadja annak ami.


Éssss Kislányok ne diagnosztizálják magukat csak úgy.

Bízzák szakemberre.

2019. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Hülye az utolsó. Ne hallgass rá. Nem minden pszichopata gyilkos.
2019. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Psycho Lady ***** válasza:

nem vagyok hülye kikérem magamnak...

Épp ezért írtam 1 skála rendszert a legrosszabb eshetőséget írtam le

2019. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Tökmindegy. Már rég szétmentünk, a story 3 éves. Ezért 18 vagyok, mert már eltelt annyi idő. Együtt voltunk 26 hónapot. A szex tényleg érzelemmentes és unalmas volt. Nem is hagytam magam irányítani, de azért nem öltem meg. Mondjuk 1x eljátszotta a nagyhalált, hogy ha én így akkor ő öngyi lesz.. kezdte a xanaxomat beveszegetni. 4et evett meg belőle és inni akart rá. Megállítottam, ordítani kezdtem, mégpedig azt közöltem, felőlem megdögölhet, de nem az én xanaxommal. Nyolcadikon lak(t)unk, ott az erkély, lehet ugrani. De előbb várja meg, hogy elmenjek valahova, hogy amíg ezt teszi tuti ne legyek otthon. Ledöbbent, fél óra után bealudt a gyógyszertől. Szóval csak nagy volt a pofája, ugrani már nem mert. Nekem oly' mindegy. Annyira érzelemmentes volt a szex, hogy képesek voltunk aközben megírni a leckéimet. Azóta természetesen már van érettségim. A 10es skáládon nem tudom hol lennék, mondd meg te, a te skálád. Annyit azért előrebocsátok, hogy szinte semmit se változtam a 3 év alatt.
2019. szept. 3. 21:21
 20/26 Psycho Lady ***** válasza:
36%

Hát ha magamat 10-esnek mondanám akkor olyan 7-8 at adnék neked. Jól tetted, hogy hagytad a faszba. Olyant érdemelsz aki tudja hogy milyen vagy és elfogad úgy is.

És ne alacsonyítsd le magad soha...

2019. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!