Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hiányzik, és ugy erzem ujra...

Hiányzik, és ugy erzem ujra egyedul maradtam. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Sose volt meg barátom és nem is igazan vannak barataim sem. Depresszioval, panikbetegseggel es szorongassal kuzdottem az idok során, viszont megismertem egy fiut akivel 2honapot toltottem egyutt minden egyes nap. Beleszerettem. Egymasba szerettunk. Viszont kezdődik az iskola, ugy adodott hogy nem tudunk mar annyit talalkozni es en megint egyedul erzem magam mint regen. Elkezdtem agyalni, hogy igy mi lesz, es ettol feltem talan a legjobban hogy annyira megszokom hogy o van nekem, meg annyira feltem hogy megszeretem hogy igy is lett. O jo helyen van, barati társaságban, en viszont itthon maradtam. Lassan kezdodik a suli, gondoltam az le fog kötni, de nagyon hianyzik mar most es rosszul erzem magam amiatt, hogy beleszerettem, mert ugyerzem vissza kerültem abba a godorbe amibol o kihúzott. Nem szakitottunk, es talalkozunk viszont neki nehez lesz megoldania. Vannak celjai, en viszont egyaltalan nem tudom meg mit hoz az eletem. Nem akarok belé kapaszkodni es nem akarom, hogy o hatarozza meg a hangulatom. De ez az eros nyomas a mellkasomban, ez a hianyerzets nem mulik. Mit tehetnek?
2019. aug. 30. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
beszelj szuleiddel hogy vigyenek pszichologushoz
2019. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy valószínűleg igazából nem tudott kihúzni a gödörből, csak a vízszint felett tartott. Szerintem is pszichológushoz kéne menni. Ha egyedül érzed magad, miért nem keresed a családod, osztálytársaid társaságát? A hiányérzet meg előbb-utóbb múlni fog, feltéve hogy nem állandóan ezen rágódsz.
2019. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!