Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék újra bízni az...

Hogyan tudnék újra bízni az emberekben? Egyszerűen magamra maradtam. A pszichológus szerint pedig már megleszek egyedül.

Figyelt kérdés

Annyiszor löktek el maguktól, annyiszor használtak ki, bántottak mentálisan és fizikailag is. Kiközösítettek. Támadták azokat akiket szeretek. (Szavakkal)

Apukám 10 éves koromban meghalt. A húgom lenéz engem. Anyám csak a húgomat pátyolgatja. A nagyszüleim apámmat hozzák fel ha mérgesek, mert tudják, hogy ezzel méllyebbre szúrnak, mint bármivel.

Tinédzser lány vagyok.



2019. máj. 2. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha lesz, aki kiérdemli, újra menni fog. A pszichológusnak meg el kell mondani, ha te úgy érzed, hogy nem leszel meg. Vagy másikat keresni.
2019. máj. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.


Semmit sem szabad erőltetni. Akkor engedj közel magadhoz valakit, amikor úgy érzed, hogy az illető méltó rá. Lehet, hogy ez nem ma, és nem is holnap fog megtörténni, de az élet sosem volt egy habos torta. Tarts ki, kérlek.

2019. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy valamit tudok neked javasolni amit én is csináltam a te helyzetedben és korodban. Végig gondoltam milyen szeretnék lenni és 1 év alatt olyanná váltam. Nagyon megváltozott a környezetem viselkedése. Sajnos áldozatként élsz és ez kívülről is látszik. Az áldozatokat pedig áldozatként kezelik. Lehet ketesnék olyan tevékenységeket amik örömet okoznak. Bármi lehet az. Akár olvasás, sport, rajzolás, akármi. Menekülj abba a rossz helyzetekből és magaddal foglalkozz ne másokkal. Hidd el lesznek akik szeretni fognak. Majd akkor ha nem kapálózol senki szeretete után. Hanem megtanulod magadat becsülni mert egy értékes ember vagy. Kapálózzanak utánad mások. El fog jönni az ideje....
2019. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!