Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás, stressz ellen?

Szorongás, stressz ellen?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve. Évek óta küzdök szorongással. Próbáltam már mindenféle nyugtató teákat, Sedatif Pc-t,aktívan sportolok, de eddig semmi sem hatott. Ha megyek utcán úgy érzem hogy lebénul a lábam, alig tudok lépni azt érzem mindenki engem figyel, vagy rólam beszél, vagy ha meg kell szólalnom sok ember előtt elkezd szúrni a szívem rosszullétig, nem jönnek ki a szavak, mintha pösze lennék...leizzadok mind a ló, így képtelen vagyok az érettségit is megcsinálni. Nagyon el vagyok keseredve. Most már ráment a szociális életemre is. Egy barátom sem maradt. Valakinek sikerült legyőznie a szorongást? Van valami megoldás erre a problémára?

2019. aug. 26. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező!

Én azt tudom javasolni, vagyis én mindenképp azt tenném a helyedben, hogy megkeresnék egy pszichológust. Egyáltalán nem szégyen, hogyha segítséget kérsz, főleg ha egyedül nem tudod megoldani a problémát. Én is így tettem, már nem egyszer, neked is ezt tanácsolom. :)

2019. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van megoldás, keress fel szakembereket.

A te esetemben terapeuta mellett valószínűleg a gyógyszeres kezelést is meg kell fontolni, hiszen szó szerint nem tudsz most rendesen élni sem.

Szóval én a helyedben ettől sem zárkoznék el.

2019. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A saját megküzdési eszköztáramat speciális légzéstechnikákkal és relaxációkkal bővítettem a szorongás leküzdése érdekében.

2019. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy jó kineziológus sokat segíthet. Oldani kell blokkot ami tudat alatt dolgozik. Sikerülni fog!
2019. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Spitomint énnekem az antidepresszáns és

A xanax nem hatott csak mellékhatások voltak

Ez nem antidepresszáns és nem benzo

Valami más olvass utána csak szorongás

Csökkento nekem szinte egyből hatott

Csak ebből 3x1 kell szedni 3x 5-10 mg őt

90% ban rendbe hozott

Sok sikert

2019. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Pszhihiatert keress föl en is oda jarok nekem segitett gyogyszeres kezelést kaptam allandoan szorongtam mwg kell talalni a megfelelő gyogyszert nekem is tobbet irt föl mire bevalt a gyogyszer es jobban lettem en atipszhiotikumot kaptam ( depral) olvass utana a neten
2019. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Idáig húztam abban a reményben, hogy majd tudok magamon segíteni. De a pánikrohamok visszatérnek. Egy ideig nagyon jól érzem magam,aztán jönnek a nehéz napok, hetek, rosszabb esetben hónapok, vagy évek. Kénytelen vagyok elmenni orvoshoz, remélem ez majd javulást hoz.
2019. okt. 8. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!