Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki átélt már hasonlót, az...

Aki átélt már hasonlót, az szedett gyógyszert?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eléggé kétségbe vagyok esve, az egész nyaram arról szólt, hogy melóztam, majd hazaértem az üres lakásba, és folytatódott másnap minden ugyanúgy. Időnként elmentem valahová, találkoztam a barátaimmal, de az sem volt gyakori. Hamarosan kezdődik az egyetem, már nem is dolgozok, kb 2 hétig otthon voltam, és nem tudtam mit csinálni. Felborult az egész bioritmusom, reggel hatig fent vagyok, és este hatig alszom. Lassan ott tartok, hogy félek kimenni az utcára, mert pánikrohamom lesz, annyira fáj a fejem, meg szédülök, meg rossz a közérzetem. De ez még semmi, észrevettem, hogy rendkívül gyorsak a gondolataim, dekoncentrált vagyok, olyan szürke káoszt érzek a fejemben és sokat szorongok. Egy ideje már járok pszichiáterhez, mivel korábban is gondjaim voltak a szorongással, de most ez az egyedüllét előhozta. Lehet ha elkezdődik az iskola, akkor újra minden rendben lesz, de félek, hogy ez sokkal rosszabb. Minden pici dologtól félek, hipochonder vagyok, OCD-m is van, ilyenkor sok a kényszerképzetem, és azt hiszem, valaki meg akar támadni, vagy bántani engem, valamilyen idegen erő.

Mit gondoltok? Köszi a segítséget

24/L


2019. szept. 1. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
A bioritmust melatoninnal tudod visszaállítani, patikában vény nélkül kapható.
2019. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!