Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Mitől lehet ez?

Mi van velem? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Szóval, néhány hónapja kezdődött az egész. Az van, hogy néha kiesnek emlékek. Elindulok haza, és azon kapom magam, hogy otthon vagyok. Nem tudom, hogy jutottam el oda, és nem tudom, mennyi idő alatt. Vannak olyan emlékeim, amikről nem tudom eldönteni, hogy álmodtam-e, vagy tényleg megtörtént, elég ijesztő. Néha furcsán néznek rám az emberek, és nem tudom, miért. Nem tudom pontosan leírni, mit érzek, dr nagyon nyomasztó. Mi lehet ez? És miért van ez velem?
2019. szept. 2. 18:50
 1/3 anonim válasza:
Lehet tulsagosan el vagy a gondolataiddal,es egyszeruen nem figyelsz oda semmire.
2019. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát érdekes story, én elmennék helyedbe a háziorvoshoz, mert lehet neurólógiai a problémád. ő majd tovább küld neurólógushoz. jobbulást kívánok!
2019. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Vannak olyan emlékeim, amikről nem tudom eldönteni, hogy álmodtam-e, vagy tényleg megtörtént"


Nekem is van sok ilyen, bár én sose tudok kikapcsolni, mindig kattogok valamin és jár az agyam.

2019. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!