Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iskola előtt nyugtató?

Iskola előtt nyugtató?

Figyelt kérdés

Ugye ma kezdődött a suli, és szeretném ezt az évet kevesebb stresszel megcsinálni. Szociális fóbiám van, nagyon szorongok a tömegben plusz volt már pánikrohamom és félek, hogy megint lesz a közeljövőben. Járok pszichiáterhez, nemsokára újra megyek hozzá. Ha ezt elmondom neki és megkérem, hogy írjon ki nekem valamilyen nyugtatót, akkor ír (egyéb vizsgálat nélkül)?


Esetleg van itt olyan aki szed nyugtatót suliba esetleg munkába? Van valamilyen hatása a teljesítményre?



2019. szept. 2. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Szerintem egy enyhe nyugtatotol semmi bajod nem lesz, kerj olyat ami nem tompit. De alternativak is vannak: citromfu tra v cseppek, b vitaminok stb.
2019. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
*tea
2019. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szamo77db ***** válasza:
100%
Ne kísérletezzél a gyógyszerekkel, mert ráfázhatsz alaposan. Az orvosoddal kellene ezt megbeszélned!
2019. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Nyugtató=xanax
2019. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
ha jarsz pszichiaterhez es tudja a problemaidat miert nem irta mar fel eddig magatol? eleg nagy hulyeseg
2019. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
gyógyszert nem ajánlok, de ahogy előttem is írták, a gyógynövényekkel lehetne kísérletezned. orbáncfűtea, kamilla, levendula tea keverékek vannak. vagy macskagyökér tartalmú kapszulák is vannak. gyógyszer egyenlő rászokás és egyenlő függőség, ne akard magadnak, sajnos közelről tudom milyen ez sajnos. én is így kezdtem, de nekem már komolyabb gyógyszerekre szoktattak rá és nem bírom lerakni őket. szóval óvatosan a gyógyszerekkel. sztem. de ha te úgy érzed próbáld ki mi a jó neked.
2019. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél zabkorpát. elég,ha csak otthon indulás előtt kicsit a tenyeredbe szórsz a dobozból (de csak kicsit vágd ki a dobozban lévő zacskónak a sarkát, hogy tudjad könnyen szórni, ne szóródjon szét mindenfele) Na, szal és a tenyeredből meg beleszórod a szádba kicsit megrágod, és megeszed. Szerintem tök jó. Nagyon jól föl tud tölteni, úgy vettem észre, az idegrendszert is támogatja. Sokféle vitamin van benne.
2019. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Meg csinálhatsz még esetleg kombó-teát is, citromfűből, orbáncfűből; a mag-féle kajákban van pl magnézium, pl mogyoró, vagy vannak multivitaminos üdítőitalok, amik feltöltenek,és lehet venni még ilyen csakrakarkötőt is, a köveknek a kisugárzása is jó hatással van rád. Minden kő olyan csakrát táplál, amilyen színű az adott kő. Tehát a csakrával azonos színű kő tudja támogatni az adott csakrát, az ónix kő meg, ami fekete, az például gyógyít, és levéd a negatív energiáktól, a rózsakvarc meg ami halványrózsaszín, az a szeretet köve, és az is tud gyógyítani meg védelmet adni asszem; meg még ha pl egész nap rózsakvarcot hordozol magaddal, akkor tök jó, tök kellemes szeretetteljes állapotba kerülsz tőle! :) És a szeretetnek nagyon magas rezgése van, az is táplál, tehát ez a kő is táplál. :)
2019. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ja és magnézium és B vitamin kell szerintem sok pl adott esetben stressz ellen, még van a jóreggelt kekszben is ilyen, meg még a ciniminisben is van pl B-vitamin. Azok is jót tesznek, ja meg még a kígyóuborka. Meg még pl a kakaó meg a fahéj is tud jólenni szerintem. De egyébként a zabkorpa tényleg az egyik legjobban tápláló étel.
2019. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
*Bocsi, hogy külön írom, még a tej is jó; abban is vannak jókis sokféle vitaminok. :):)
2019. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!