Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 6 éve küzdök pánikrohamokkal,...

6 éve küzdök pánikrohamokkal, szorongással ha nem otthon vagyok. Egy barátnő segíthet rajtam? 24/F

Figyelt kérdés

Tartósabb kapcsolatom sajnos nem volt az utóbbi 6 évben és nagyon hiányzik hogy valaki szeressen, megöleljen.

Egyetemet fogok elkezdeni immár másodjára, 5 évvel ezelőtt a rosszullétek miatt hagytam abba, akkor sajnos nem ment a barátkozás sem a szorongások miatt. Most úgy érzem csak azzal tudnám megoldani a helyzetet ha lenne kivel beszélgetnem, barátkoznom akár barátnőm.


Próbálkoztam sokat a helyzettel de a kedvemen csak egy lány tudna igazán dobni mert arra vágyom leginkább.



2019. szept. 3. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy vannak barátaim csak az utóbbi időben a netre korlátozódott ez.
2019. szept. 3. 18:26
 2/5 A kérdező kommentje:
A pszichológus, pszichiáter és gyógyszeres téma kilőve mert már kipróbáltam.
2019. szept. 3. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Segítene, de azügyben is neked kell tenni.

Gyógyszert ne is akarj, ha nem muszáj, de a pszichológus segít áthelyezni magadat arra a pályára, hogy olyan mentális állapotba kerüljél, hogy tudjál barátnőt találni. Nem alig néhányszor kell elmenni pszichológushoz, nem a sült galambot kell tőle várni, hanem nyitottnak lenni az ötleteire, és csak olyannal szabad együttműködni, aki szimpatikus.

2019. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lődd ki se a pszichológust, se a pszichiátert. Ennek a tünetegyüttesnek megvan az oka - ha voltál szakembernél akkor te is tudod mi az. Ne a könnyebbik utat válaszd, hanem hogy harcolj meg a démonjaiddal - a szakember pont ezen az úton fog segíteni, fogja a kezed a harc alatt. Sok sikert és legyél erős!
2019. szept. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen barátnő.Remélhetőleg segítene egy olyan kapcsolat,ahol önmagad lehetsz,és nem leszel tehernek tekintve egy idő után.Nem lenne jó csalódni,sokaknak csak addig kell a másik amíg minden jó,ha probléma van akkor megfutamodik,nem áll melletted,hülyének tart.Nem sírhatod ki magad neki.

Én pszichés beteg lettem felnőttkoromra.Már nagyon depressziós vagyok az egész miatt,és muszály elnyomnom az érzelmeimet,mert amúgy testi rosszullét is előjön nálam.Nem bírom semmiképp az erős érzelmeket,a jót sem de a rosszat még úgy sem.Nagyon fáradt vagyok.

Engem 17 év után úgy kezel, mint egy utolsó senki szemétláda bűnözőt.

Pedig meggyógyulni szeretnék,de így csak rosszabb minden.

2020. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!