Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit mondjak a házi orvosomnak...

Mit mondjak a házi orvosomnak hogy felirja a frontint?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.szerintetek kiadja ha ezt mondom neki?

Feszengek az iskolában,szorongásom van,az sem könnyített a helyzeten hogy apám sose volt jó apa elment itthonról nem foglalkozott velem depressziós vagyok amiatt hogy látom a többi gyerek megkap mindent én meg nem ezért önértékelési problémám van,az iskolában nagyon gyerekesek ezért egy barátom sincs így elég nehéz iskolába járni.jo formán aludni sem tudok állandóan ezeken jár az agyam.

Igaz történet alapján.

Ennyit elég mondanom mikor megkérdezi miért írja fel nekem?

Vagy ennyi sok mit mondja el neki röviden tömören hogy kiadja? Mert így elég nehéz élni hogy semmi nem tesz boldoggá és napról napra romlik.



2019. szept. 3. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Gondolod, hogy a gyógyszerfüggőség segít?
2019. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

"Mert így elég nehéz élni hogy semmi nem tesz boldoggá és napról napra romlik."

Élni nehéz. Ha vegyszarral tömöd magad, még nehezebb lesz és még boldogtalanabb leszel, csak sokáig nem veszed észre, mert fejbe kólint a szer, zombivá tesz, eltorzulsz elhízol és elhülyülsz, és észre sem veszed.

"látom a többi gyerek megkap mindent " -kívülről ezt látod, de "nem élhet senki sem gondtalan", mindenkinek nehéz élni. Mit szeretsz csinálni? Olvasni? hangszert tanulni? rajzolni? Merülj bele egy tevékenységbe és ne lesd mások hogy élnek.

2019. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Remélem, nem írja fel, mert nem fog segíteni. A benzodiazepinek mérgek, eszedbe ne jusson ilyesmit bevenni. Talán egy csoportterápia segíthet, ahol hasonló gondokkal küzdő emberek vannak, mert ott megértik a problémádat. Én már láttam ilyen gyógyszernek a mellékhatásait, rettenetes volt.
2019. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha az igazat mondanád el, és akik értenek hozzá elmondanák mi a legjobb neked?

A Frontin honnan jött?

Szakorvosi utasítás nélkül eszedbe se jusson használni, mert akkor nemsokára olvashatjuk a következő rémtörténetet még egy idióta öngyogyszerezö miatt..

Vakbél mütétet sem végzel magadon, mert a könyvben nem tűnik bonyolultnak, talán az agyad biokémiáját sem kéne ad hoc jelleggel szétb.szni!!!

2019. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak kérdezném, hogy miért kell teljesen hülyének nézni a válaszolókat? "Igaz történet alapján." kamuzol. Nem, sem pszichológus, sem háziorvos nem ír fel neked elmondás alapján Frontint. Ahhoz először pszichiáter kell. Utána, ha megállapítják a bajod, és a Frontin segít, akkor háziorvos is felírhatja, DE csak javaslat és zárójelentés után.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2019. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki rászoktatott a frontinra? Másként még a nevét sem volna szabad tudnod. Ha meg el is mész az orvoshoz, ne te akard megszabni, hogy mit írjon fel neked...
2019. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezen a sok problémán nem fog segíteni ha még drogos is leszel.
2019. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 áfonyamálna123 ***** válasza:
teljesen megértelek, de szerintem először próbálj valami vény nélkül kapható nyugtató hatású készítményt - pl valeriana és beszélj valakivel ezekről a dolgokról, ha más nem egy pszichológussal.
2019. szept. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A háziorvos is felírhatja a Frontint, szakorvosi javaslat nélkül is.
2019. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!