Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit mondjak a házi orvosomnak...

Mit mondjak a házi orvosomnak hogy felirja a frontint?

Figyelt kérdés

A pszihológusomat nem tudom elérni aki felirná nekem. Hallottam hogy a házi orvos is felirhatja.

Mit mondjak neki?



2019. jún. 13. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Pszichológus? Én úgy tudom, hogy ő nem írhat fel gyógyszert. Főleg nem benzot.
2019. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

A pszichológus nem orvos, nem írhat fel gyógyszert. A pszichiáter az aki írhat fel gyógyszert.

Egyébként ha elviszed a leleteidet a háziorvoshoz, akkor jó eséllyel ír neked gyógyszert. Ha nincsenek leleteid, akkor mondhatsz bármit, nem fog felírni semmit.

2019. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Pszichiáterhez elmenni magánba a legegyszerűbb, négyezerért kérésre felír amit kérsz.
2019. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

Mit kamuzol itt, te senki drogos?

Mi mondjuk meg, hogy verd át a dokid?

2019. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Háziorvos márpedig nem ír fel frontint.

A pszichológus sem.

Pszichiáter írja fel, szigorúan kivizsgálás után, ha valóban szükséged van rá. Könnyen rájönnek ki az, akinek nincs rá szüksége. Szóval mondhatsz neki bármit, nem lehet őket átverni.

2019. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha vannak papírjaid és nem fél éves hanem friss egy hónapos kb akkor felírja mert csak nem átverés. De másképp nem fogja.
2019. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Anyám évek óta függő

Költözés miatt háziorvost váltottunk,amikor elöször ment felíratni annyit kérdezet miert kell,anyám annyit mondott hogy tudjon aludni.

És ennyi

Azóta is szedi

Már vagy 8 éve

Szerintem ne akarj frontint szedni

Nem tudom nekes mire kell,de szerintem meglennél nélküle is

Próbálkozz valami természetes gyógynövény cuccal aminek nyugtató hatása van.

Ha pedig mégis megpróbálod feliratni,remelem nem fogják.

2019. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos felírja a háziorvos. De miért akarod ezt tenni magaddal? Pillanatok alatt rá fogsz szokni és rengeteg mellékhatása van. Nem segít semmin. Én szedtem egy trauma után. Minden bajom lett tőle. Pánikroham, szorongás, izomlángás,n szédülés, halálfelelem...stb. letenni sem egyszerű akkor jön az igazi pokol. Tudom nem hiszed el. Majd pár év múlva ha már kikészültél. Remélem a házorvosod felelőssegteljes és nem írja fel neked. De majd jelentkezik ha nem vsgy elég suerencsés itt az oldalon egy perverzkacsa nevű drogelosztó aki itt az oldalon árulja. Hányinger.
2019. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!