Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentálisan Beteg Vagyok?

AbysmalChaos kérdése:

Mentálisan Beteg Vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Pánikbeteg,hipohonder frontint szedek, na de...

Mostanában agresszív, furcsa gondolataim, álmaim vannak. még erre visszatérek.Nagyon sokat szoktam szorongani

ami sokszor tömeg miatt van...

Viszont van a szorongásomnak egy másik fajtája.

Attól félek, hogy vége lesz a világnak, vagy miközben beszélek valakivel bevillan az hogy megöl és levágja a fejem. sokszor nagyon elszigeteltnek érzem magam, nagyon fura érzéseim vannak, nem nagyon tudnám leírni mivel én se értem, de kb. olyan érzés mintha azt hinném, hogy egyedül én élek ezen világon a többiek meg robotok akik tesztelnek, engem mint embert?????? visszatérve az álmokra, gondolatokra: Egyik nap azt álmodtam, hogy élőhalottak keltek életre majd az egyik barátom elkapták és kibelezték majd megették, majd engem is...

másik:ez rövid de beteg...Azt játszottuk, hogy emberek fejét levágjuk miközben röhögtünk... eléggé instabilnak érzem magam anyám halála miatt...



2019. szept. 4. 16:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Basszus 16 évesen már Frontin. Próbálj nagyon vigyázni a szervezetedre. Az a cucc ha évekig szeded kegyetlenül ki tud készíteni. Szétszedi a GABA receptorjaid, teljesen máshogy éled meg a világot, tudsz rajta nagyon hülyeségeket is gondolni.

Meditálj, gyúrj vagy kardiózz, egyél egészségesen. Ezek nagyon sokat segítenek mind fizikailag mind mentálisan!

Anyud halála ami valószínűleg megszülte ezeket a gondolatokat és álmokat benned, plusz meg is spékelik a Frontin mellékhatásai. Vagyis pont a benzodiazepin hatása miatt lehetnek ennyire elborult gondolataid.

A tömegtől való szorongás természetes. Szépen lassan szoktasd hozzá magad. Menni fog, csak apránként kell kicsit többet és többet bírni.

Az álmok azok csak álmok, semmi több. Mint írtam a gyógyszer okozhat ilyeneket.

Nyugi, nem fogsz hülyeséget csinálni, nem fogod magad megölni mert ha ilyen történne akkor bevillan gyorsan a kép hogy nem kéne. Ahhoz nagyon mélyen kell lenni hogy valaki megcsinálja, te meg nem tartasz ott (maximum csak azt hiszed, de valójában fényévekre vagy tőle!)

Harcolj még, mindent csak lazán és hidd el mire felnőtt leszel jól fognak menni a dolgaid.


Írd ki magadból a félelmeid, nagyon sokat tud ez segíteni főleg úgy hogy egy anonim oldalon teszed!

2019. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!