Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék hogy neki jobb...

Mit tehetnék hogy neki jobb legyen?

Figyelt kérdés

A barátnőm mostanában egyre többet volt szomorú, tegnap kaptam tőle személyesen egy levelet. Azt mondta könnyebb leírnia, mind elmondania. Leírta benne hogy teljesen egyedül érzi magát, mivel megtudta hogy a szülei őt nem tervezték és megértette ebből kifolyólag, hogy neki miért nem engednek semmit és a testvérének igen...nagyon megsajnáltam,próbálok mellette lenni minél többet, azt mondta egyedül rám számíthat és megkért ne hagyjam magára, viszont nekem hamarosan kezdődik az egyetem és hónapokig nem lesz alkalmunk találkozni sem. Rengeteget sír, mindig próbálom megvigasztalni de attól tartok ez nem tud rajta segíteni. Folyamatosan mindig ölelgetett, szeretgetett engem és emiatt nem egyszer megszidtam, most viszont megértettem hogy azért tette, mert ő a szüleitől sajnos nem kapott soha elèg szeretet és tőlem várja ezt...Mit tehetnék? Vigyem pszichológushoz?


21F



2019. szept. 8. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes szerintem pszichológushoz vinni. A szülői szeretet hiányát lehetetlen egyedül feldolgozni.
2019. szept. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
34%

Mi az,hogy megszidtad, mert ölelgetett/szeretgetett?

Ha leszop,akkor meg el is vered?

Te idióta

2019. szept. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rá tudod beszélni, hogy menjetek el ketten egy pszichológushoz akkor igen, keressetek fel egyet. Ha kell "trükközz" kicsit, mond azt hogy párterapra mentek, vagy valami "boldogságkuruzslóhoz", utána majd elmegy egyedül is.
2019. szept. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alpajába véve meg kell neki erősödnie lelkileg. Erre viszont egyedül lessz csak képes. Ahogy az időd tartja légy vele de fontos, hogy ez melett tudasd vele azt is, hogy erősödnie kell.


Pszichológust már csak a legvégső esetre ejánlom amikor úgy érzed kilátástalan a dolog.


Sok sikert !

2019. szept. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Uncsi a suli ? Amúgy elmehetnél regényírónak komolyan mondom az oroszlánkirály volt ennyire megható nekem mikor gyerek voltam.
2019. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!