Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rossz lesz a lerakasa?

Rossz lesz a lerakasa?

Figyelt kérdés

Escitilt szedek egy eve, 10mg de csak fel szemet. Egyet egy nap. Melle 0,25 mg Xanaxot, ebbol is egyet egy map. Igazabol "minimalis" adag es szeretnem letenni. A kovetkezo doki latogatasnal ezt el is kezdjuk. Panikrohamokra szedtem es eros szorongasra. Mennyire lesz rossz? Irnatok tapasztalatokat? Elegge felek tole, bar az elkezdestol is baromira feltem...

21/L


2019. szept. 9. 16:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Marmint a 10mg-s kiszerelesbol szedek fel szemet, szoval 5mg-t. :)
2019. szept. 9. 16:26
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem első sorban az antidepresszánst tedd le fokozatosan. Azután csökkentsd csak a Xanax adagját, ha nem okoz tüneteket. Az előbbi gyógyszer nagyon veszélyes.
2019. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tipikusan épp azért kell fokozatosan, és orvosi felügyelettel elhagyni, hogy ne legyen rossz. Inkább a dokit kérdezd, hogy mire számíthatsz. És, az elkezdéstől való félelmed beigazolódott? Ha nem, akkor nem kell túlaggódni. :)
2019. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!