Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, nem akarok boldog...

Normális, nem akarok boldog lenni?

Figyelt kérdés
Őszintén megvallva, néha azt érzem, hogy valójában azért vagyok boldogtalan, mert nem akarok boldog lenni. Sokszor amikor a gyűlölet és irigység érzésében elmélyülök, azt érzem, hogy valójában nem is akarok kilépni ebből, mert jó érzés utálni mindent és mindenkit - nem akarok változtatni és a valóságos boldogságot megtalálni. Ez normális, van még valaki így?

2019. szept. 11. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez nem normális, de nekem mindegy, folytasd!
2019. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Ismerős érzés. Én már csak annyit akarok,hogy az utolsó eveimben legyen valami jó, aztán vége. Éreztem így, most az van,hogy nekem sose lesz már jó,de nem akarom megélni az életem további részét,kell az idős kor annak,aki bottal akar járni,én nem akarok. Teljesen megértelek. De te még változhatsz! Első válaszoló,te meg ha xarba keveredsz remélem ugyanígy áll majd hozzád mindenki,amilyen egy tipikus tömegp vagy.
2019. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 mi van???? miért nem a kérdésre válaszolsz? rólam leszállsz sürgősen,te vadbarom. (vagy te vagy a kérdező is?)


"Sokszor amikor a gyűlölet és irigység érzésében elmélyülök, azt érzem, hogy valójában nem is akarok kilépni ebből, mert jó érzés utálni mindent és mindenkit - "

-ez nem normális. Szívesen segítettem.

2019. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!