Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha Frontint szedek 3 hete...

Ha Frontint szedek 3 hete 3x0.25mg-ot akkor rászoktam már?

Figyelt kérdés

#Frontin #függōség.
2019. szept. 12. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt kizárólag az orvosoddal beszéld meg.
2019. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagyod, és jönnek az elvonási tünetek, akkor vagy függő. Egyelőre az orvosi utasítás szerint szeded.
2019. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában kell pár hónap a függőség kialakulásához, de könnyen kideríthető. Kihagysz 1 napot, és ha estére-másnap egyre szarabbul leszel, azok már elvonási tünetek.
2019. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyeztess az orvossal hogy milyen mértékben kell lecsökkentened nullára.

Én egyszer leraktam egyik pillanatról a másikra a napi 8x-10x 0.5-öt. Mégegyszer nem akarom átélni azt a 12 órát. Mert persze úgy raktam le hogy azért bevettem búcsúzóul az utolsó 10-et egyszerre. Hirtelen ott voltam elvonásokkal, gyófyszer nélkül, pont egy vasárnap-nemzeti ünnep kombón.

2019. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagy abba gyorsan, hátha még nem. A frontin egy legális drog nem gyógyít meg sajnos. Én is szedtem szerencsére már leraktam. Csak egyre több kellett ésnegyre rosszabb volt minden. Persze eleinte azt hiszed jobb de egyre több kell ugyan azért a hatásért és nincs megallás.
2019. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os. És ha leraktad akkor volt râ más mód hogy meggyógyulj? Mi volt az?
2019. szept. 15. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!