Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valószínűleg bulímiás vagyok....

Valószínűleg bulímiás vagyok. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
5 hónapja szinte mindennap teleeszem magamat majd meghánytatom magam. Semmi másra nem tudok gondolni csak arra hogy hogyan nézek ki, kövér e vagyok, mit gondolnak mások, miben mennyi kalória van, stb, majd mikor jönnek a falási rohamok elvesztem a kontrollt és addig görnyedek a wc felett ameddig az utolsó falat nem távozik belőlem. Ezt már nem bírom, érzem hogy egyre rosszabbak a fogaim, a torkom is nagyon sokat fáj, és szeretnék végre újra normálisan gondolkodni, ezért úgy döntöttem elmegyek egy pszichológushoz és mindenről beszámolok neki. Kórházba fog küldeni vagy ő próbál majd meg segíteni rajtam?
2019. szept. 12. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pszichiáterhez menj, ő gyógyszeres kezelést is fel tud írni, ha szükségesnek ítéli. De az már jó, hogy felismerted, hogy problémád van, és segítséget akarsz kérni.

Nem fog azonnal kórházba fog küldeni, csak akkor, ha rosszabbodik az állapotod.

2019. szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is pszichiátert javaslok első körben, ő valószínűleg tájékozottabb ebben a témában és hatékonyabban tud segíteni. Ő fogja eldönteni, hogy milyen súlyos a helyzet és ez alapján írhat fel gyógyszert, vagy esetleg javasolhat mellé pszichológust. Ha nem irányítana tovább pszichológushoz és mindenképpen szeretnél járni, akkor ezt is említsd meg neki, mert a továbbiakban ő lesz az orvosod, mindenről tudnia kell, ami a kezeléseddel kapcsolatos.
2019. szept. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 14. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobban vagy azóta? Amúgy szerintem mivel szeretnél megygyúgyulni és gondolom együtt működnél velük nem küldenek kórházba. Azt csak akkor tennék, ha olyan súlyos lenne az állapotod/ nem akarnál leszokni a hánytatásról. De gondolom azóta már megesett a látogatás...
2019. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok, update!

A kezelésem elkezdődött, de sajnos még csak rosszabbul lettem.

2020. jan. 7. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!