Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sos! Érzelmi kimerültségből...

Sos! Érzelmi kimerültségből ki lehet lábalni valahogy szakember segítsége nélkül is? Hogyan?

Figyelt kérdés

Nincs lehetőségem szakemberhez járni, nincs akivel megbeszéljem a problémám, elég nagy felelősség van a "nyakamon", úgyhogy mihamarabb ki kell magam kelezni, de hogyan??

Már fizikai tüneteket produkálok, és mivel valakiért felelősséggel tartozom, gondoskodnom kell róla, nagyon aggódom hogy nem fog menni..

Mit csináljak? Hogyan kezdjek neki?



2019. szept. 13. 20:56
 1/7 anonim válasza:
100%
Hallgass sok zenét.
2019. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt se írod le mi konkrétan a problémád, de válaszokat vársz. ..
2019. szept. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni kicsit bővebben, hogy mit értesz érzelmi kimerültség alatt? :) Ez így elég tág fogalom, sok mindent jelenthet. Miket tapasztalsz magadban, mit érzel pontosan? Milyen fizikai tüneteket produkálsz?
2019. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg családtad vki? Ugyanolyan jó, sőt sokszor jobban tud segíteni.

Ha gondolod, szívesen meghallgatlak!

2019. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az okokat nem igazán szeretném/tudom kifejteni, próbáltam de nagyon mélyen bele kellene menni hogy pontosan érthető legyen az egész.

Fizikai tünet első sorban, hogy tök mindegy 4 vagy 12 órát alszom, ugyanolyan fáradt vagyok, kezem lábam remeg folyamatosan, zsibbadnak, csomókban hullik a hajam, orrom vérzik gyakran, a fáradtságtól vagy elalszom,vagy elájulok, nagyjából a telefont se tudom tartani..

Minden hülyeségen sírok, mindenre ingerülten reagálok, nem szépítem elég hisztis lettem, semmivel nem vagyok elégedett az életem különböző területein, és gyakorlatilag mindenben csak a hibát látom.

2019. szept. 15. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár kételkedem a kérdés valódiságában, ilyen komoly fizikai tünetek mellett nem csak pszichés dolog jöhet szóba.


Mivel nem fejted ki egy tök anonym oldalon sem az okokat, így nem tudlak komolyan venni.


Az biztos, hogy orvossal konzultálni kellene.

2019. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rosszul érzed magad, akkor lehet érdemesebb lenne inkább szakembert felkeresni, nem kell vagyonokat kifizetni maszek pszichiáternek vagy pszichológusnak, a körzeti TB által támogatott pszichiáter is ugyanúgy végzi a munkáját. Ha nem szeretnél pszichiátriai szakrendelésre menni, akkor a háziorvosodhoz mindenképp menj el, mondd el neki, hogy miket tapasztalsz magadban. Ő ki fogja vizsgálni a dolgot, ugyanis lehet, hogy egy teljesen hétköznapi dolog áll a háttérben, mondjuk vérszegénység, alacsony vérnyomás, nem megfelelően működő pajzsmirigy, mindhárom produkálhat ilyen tüneteket. Lehet elküldene táppénzre és felírna valami egyszerű nyugtatót, hogy legalább picit megpróbáld kipihenni magad, vagy ha mást nem, biztos tudna tanácsot adni, hogy miképpen kéne kilábalnod ebből a helyzetből. Kitartás, még ha most kilátástalannak is tűnik a helyzet, mindig van kiút!
2019. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!