Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontinta mennyi idő rászokni?...

Frontinta mennyi idő rászokni? Orvos írta fel.

Figyelt kérdés
Tegnap meg tegnapelőtt bevettem 2-őt alvás előtt mert a napi stressz gondolatok stb, nehezen alszok el, viszont félek a függőségtől. Aki már szedte tudna mondani tapasztalatokat?
2019. szept. 16. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
13 perc.
2019. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
2 évig szedtem. Add le a patikában MOST! 1-2 hét után már nem fogsz tudni nélküle aludni. De vele sem mert ugyan az az adat nem fog hatni egyre több és több kell. Villamgyorsan rá lehet szokni. Bevettél 2őt alvas előtt? Ez nem cukorka! Én egy fellel imdultam aztán határ a csillagos ég. Ha te kettővel indítasz akkor véged van! Vagy most leteszed vagy mentheterlenül a rabja leszel és vert rogsz izzadni ha meg akarsz szabadulni tőle. Ez nem altató! Hanem legális drog. Ha nem tidsz aludni sétálj be a drogeriaba és leress valami gyogynövényes ártalmatlan altatót.
2019. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van! Nem is értem, mért Frontint veszel be napi stresszre, gondolatokra. Menj pszichológushoz, jógázz, tanulj autogén tréninget, zenélj - ne kemikáliával oldd meg a normális napi rutint.
2019. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig összesen 12db 0,25 öset vettem be az utöbbi 1 hónapban, tehát nem minden nap, ennyitől függő vagyok már?
2019. szept. 16. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más, hogy mekkora mennyiségtől válik függővé. De minél tovább használod, annál nagyobb az esélye, hogy ráfüggsz.


Inkább a stresszel kellene valamit kezdeni, mert a Frontin csak a tüneteket fedi el, a probléma attól még fennáll - jelen esetben, hogy nem tudod jól kezelni a stresszt.

2019. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miféle problémáid vannak, amitől nem tudsz aludni? Normálisan a stresszkeltő helyzeteket meg lehet oldani, és máris jöhet az alvás.
2019. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem stressz igazából, de mindegy is nem megyek bele. Kidobtam az egészet
2019. szept. 18. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!