Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmebeteg lennék?

Elmebeteg lennék?

Figyelt kérdés

Nyugodjatok meg nem a tipikus elegem van a világból öngyilkos leszek tini kérdésem lenne. Na akkor kezdem is 24 éves vagyok az iskolát és mellette 2 tanfolyamot is elvégeztem kb semmi tanulással amint végeztem találtam is egy viszonylag jól fizető állást most ott tartok hogy közel 600ezret keresek egy hónapba a barátőm örökölt egy lakást 3-4 szobásat abban élünk nagyon szeretem a barátnőmet. Szóval ami a lényeg hogy már kb 11 éves korom óta (egy tragédia miatt a családban) úgy tekintek a világra hogy romlott szenyezett undorító. 18 éves koromban ez már odáig fajult hogy nem öngyilkos akartam lenni csak egyszerűen nem érdekelt hogy élek e vagy halok. Aztán akkor találkoztam a barátnőmmel úgy tekintettem rá mimt egy megváltóra mert hogy az életben mindenki és minden undorító de ő a világ leggyönyörűbb "dolga"kívülről belülről is. De ez egy éve elkezdődött megint hogy mindent rosszul látok... Szóval az lenne a kérdés hogy ez lehet e valami betegség? Bocsi a helyesírásért telóról voltam.

24/F



2019. szept. 18. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy elmebeteg nyugi, mert nekik nincs betegségtudatuk. Ez inkább depresszió féleség szerintem. Pszichés zavar ha így jobban hangzik. Jobbulást!
2019. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ezzel mindenképpen elkéne mennem orvoshoz vagy ezt magamba is letudnám küzdeni?
2019. szept. 18. 19:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát először kérhetsz bnődtől esetleg segítséget, de ha még hetekig ez lesz, érdemes a pszich. Szerintem még nem dolgoztad fel azt a tragédiát.
2019. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha le tudnád küzdeni, akkor már gondolom leküzdötted volna. Szerintem keress egy jó szakembert, kérj segítséget!
2019. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ha gondolod énis szívesen segítek. Bár csak egy lány vagyok, de pszichés beteg és sok mindent megéltem már és megélek.
2019. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, csak nagy jódolgodban motiválatlan vagy.
2019. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek utolso válaszoló ezbnem egészen igyvan semmi jó solgot nem adtak az ölembe mindenért megküzdöttem még barátnőmért is csak a célját nem láttam soha miért jó.
2019. szept. 18. 20:06
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 20:06


Pedig attól, hogy mindenért megküzdöttél még igaza lehet.

Mástól is hallottam már ilyet, hogy egész életében azért küzdött, hogy jó fizetés, saját ház/lakás, szép feleség stb. És amikor elérte kvázi értelmetlennek kezdte érezni az életét.

Megkérdeznék pl ilyet, hogy van-e hobbid? Amiben el tudsz merülni és örömet látsz benne?

2019. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Viszont elmebeteg semmiképp sem vagy. De egy pszichológus viszont sosem ért.

Főleg akkor nem kérdés, ha még pénzed is van rá.

Megkérdezném azt is, minek neked 600ezres fizetés, ha ezek után a legfontosabbra sajnálom a pénzt, pl a testi lelki egyensúly elérésére?

2019. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*sosem árt.
2019. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!