Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmebeteg lennék?

Elmebeteg lennék?

Figyelt kérdés

Nyugodjatok meg nem a tipikus elegem van a világból öngyilkos leszek tini kérdésem lenne. Na akkor kezdem is 24 éves vagyok az iskolát és mellette 2 tanfolyamot is elvégeztem kb semmi tanulással amint végeztem találtam is egy viszonylag jól fizető állást most ott tartok hogy közel 600ezret keresek egy hónapba a barátőm örökölt egy lakást 3-4 szobásat abban élünk nagyon szeretem a barátnőmet. Szóval ami a lényeg hogy már kb 11 éves korom óta (egy tragédia miatt a családban) úgy tekintek a világra hogy romlott szenyezett undorító. 18 éves koromban ez már odáig fajult hogy nem öngyilkos akartam lenni csak egyszerűen nem érdekelt hogy élek e vagy halok. Aztán akkor találkoztam a barátnőmmel úgy tekintettem rá mimt egy megváltóra mert hogy az életben mindenki és minden undorító de ő a világ leggyönyörűbb "dolga"kívülről belülről is. De ez egy éve elkezdődött megint hogy mindent rosszul látok... Szóval az lenne a kérdés hogy ez lehet e valami betegség? Bocsi a helyesírásért telóról voltam.

24/F



2019. szept. 18. 19:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De én nem akkor kezdtem el értelmetlennek látni az életet amikor mindenem meglett azelőtt se láttam értelmét. Orvoshoz azért nem fordultam még mert azthittem elnövöm meg lehet hogy hülyén hangzik de gáznak érzem.
2019. szept. 18. 22:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Sokkal gázabb ilyen besavanyodva leélni a fiatal éveidet, mint szakemberhez fordulni. Minél később szánod rá magad a kezeltetésre, annál többet pazarolsz el az életedből a nyavalygásra.
2019. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a depresszió betegség, van rá gyógyszer
2019. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!