Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még itt rajtam kívül...

Van még itt rajtam kívül cyberhonder? Hogyan kezelitek ezt?

Figyelt kérdés

Ugyanaz kb. mint a hipochonder.

Én tavaly decemberben megígértem magamnak egy jó vérkép vizsgálat után, hogy nem keresgetem a betegségemet, de azóta csak rosszabb az állapotom. Minden nap szinte órákat töltök azzal, hogy kutatok a neten a (vélt) betegségem után. Milyen beteg lehetek, minek a tünetei vannak rajtam, stb...

Tudom, hogy ez nagyon beteges, és hihetetlen szorongást generál, de nem tudom ezt kezelni, megállni.

Idén volt már legalább 20 vélt betegségem, és minden nap szinte minden percében ezen kattogok.


2019. szept. 20. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nekem más betegségem van, de ha megengeded azt tanácsolnám, h ink egészséges életmóddal kapcs. cikkeket olvass! Fordítsd meg! Hátha sikerül. Jobbulást!
2019. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!