Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdossa magát a barátnőm,...

Vagdossa magát a barátnőm, mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Nyáron kezdte el csinálni, családi problémái vannak és durva önbizalom hiánya. Egyre több vágást látok rajta és nagyon féltem, nem szeretném, hogy még komolyabb baja legyen...mit tehetnék???!
2019. szept. 21. 15:33
 1/8 kamugyrosz válasza:
0%

Növeld az önbizalmat

Amúgy elég érdekes h általában annak nincs akinek nincs barátja

De mivel neki van tudasd h ő a világ legjobb csaja

Soha nem láttál fullosabbat stb

2019. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A legfontosabb amit tehetsz,hogy éreztetted vele,hogy mellette állsz.Valahogy elkérne azt érned,hogy szakembertől kérjen segítséget mert sajnos elég nehéz egyedül megállni,hogy ne bántsa magát(sajnos tapasztalat).Sok sikert majd írd meg,hogyan alakult.
2019. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Hagyd, ez a divat, majd megunja. Arra mindegyik bőrét karcolgató kisasszony gondosan ügyel, hogy nehogy baja essen, aztán gondosan úgy forgatják a karjukat, hogy “véletlenül” meglássa a közönség a művet. Minél nagyobb hűhót csapsz, annál többször ismétli majd az előadást a színésznő: https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vagdosom+ma..
2019. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Menjen el pszichológushoz. hosszú terápia segíthet.
2019. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kamugyrosz válasza:
0%
Most miért? Tok jó tanácsot adtam
2019. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Engem? Nem is ismerem hogy tudna vagdosni?
2019. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%

A földhöz vagdossa magát inkább,az csak ritkán okoz vérzést.Csak hogy az fárasztó is tud lenni,és nem fogja csinálni .

Majd ha senki nem venne róla tudomást,nem csinálná.

Olyan mint a kisgyerek,mikor hisztizik.

2 nagy pofon neki ilyenkor,majd az egyenesbe hozná .

2019. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is utálom mikor valaki "divatból" vagy figyelemfelhívás miatt csinálja. De ismerem és ő nem olyan.
2019. szept. 21. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!