Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogyha vagdossa...

Mit csináljak, hogyha vagdossa magát egy barátom?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú osztálytársam vagdossa karját... Megkérdeztem miért csinálja, azt válaszolta, mert jó.... Hatodikosok voltunk amikor az osztálytársunk lett (most 7.-esek vagyunk) Azért jött a mi osztályunkba, mert valami baja van, és a mi osztályunk a legnormálisabb. nem pontosan tudom, hogy miért de jár pszihológushoz (bocsi hogyha rosszul írtam), és az osztályba nem nagyon illeszkedett be, mert.. kicsit durvább... Szinte nincsenek barátai az osztályból... én viszont a bárátja vagyok (annak ellenére, hogy lány vagyok), és mindig mondom, hogy hagyja abba, de nem hallgat rám... próbálok vele mindig kedves lenni, ebből most csak azt hiszi, hogy szerelmes vagyok belé.... a lényeg az, hogy nem tudom mit csináljak, az osztálytársaim meg nem gondolkodnak és olyanokat mondanak, hogy teljesen hülye vagy, beteg, idióta, neked úgyis mindegy.. stb....

2017. nov. 16. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Tudod mit csinálj? Hagyjad békén és ne kérdezősködj! Valószínűleg, ha jó neki, akkor nem fog rád hallgatni és csak magadról festesz neki rossz képet.
2017. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valamit a családjáról, szüleiről?
2017. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!