Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, h vki nemcsak...

Van olyan, h vki nemcsak tinikent, hanem 30 vagy tobb evesen is vagdossa magat?

Figyelt kérdés
Azoknak milyen betegsege lehet? Vagy mi a kulonbseg akozott, ha ezt egy tini csinalja vagy egy felnott ember?
2018. aug. 28. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Ezek így szeretnék magukra felhívni a figyelmet, mert odafigyelés- és szeretethiányuk van.
2018. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én huszonéves vagyok, azt hittem, ki fogom nőni, de nem sikerült. Semmi különbség nincs aközött, ha egy tini csinálja, vagy egy felnőtt ember (illetve de: felnőttként nincsenek gimnáziumi tesiórák, kötelező úszásoktatás, stb., szóval könnyebb titokban tartani)

Milyen betegségem lehet? Nem tudom, nem merek elmenni orvoshoz, mert attól félek, ha megtudja, hogy ártok magamnak, ráadásul felnőttként, akkor zárt osztályra tesz. Nem engedhetek magamnak egy hét kiesést se a munkahelyemen. Pedig már lassan 15 éve csinálom kisebb-nagyobb megszakításokkal, szóval nem fogom kinyírni magam, már annyira "profi" vagyok ebben, hogy még véletlenül se tudnám kioltani az életem, és nem is akarom.

2018. aug. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 éves vagyok és néha még mindíg vagdosom magam.

Annyival különbözik a tini kori vagdosàsomtól,hogy tapasztaltabb lettem.Sokkal mélyebbre vàgok,mint fiatalon.De igazából a miért ugyan az.Amúgy jàrok pszichológushoz 17 éves korom óta.De amint làjàtok,nem sokat érnek vele,pedig váltottam,mikor nagyon nem jó Dilidoki fogtam ki...

2018. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Ismert pszichés betegségek:Pánikbetegség,Szenzitív személyiségzavar,depresszió,alvàszavar,evészavar,PTSD.Azt hiszem nem hagytam ki semmit.
2018. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!