Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reményvesztettség szindrómánál...

Reményvesztettség szindrómánál hírtelen alakulnak ki a tünetek vagy fogokzatosan?

Figyelt kérdés
Úgy értem egyik nap nem tér magahoz az illető vagy egyre fáradtabb egyre kevesebbet bír és egyszercsak már felébredni sem?
2019. szept. 22. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleinte gyengébb tünetek jelentkeznek, pl. rossz kedv, fáradékonyság, alvászavarok. Aztán ezek erősödnek, és valóban előfordul, hogy a beteg egyik reggel "hirtelen" úgy ébred, hogy képtelen felkelni. Megjegyzem, ez depresszióra vonatkozik, de szerintem hasonló a remény vesztettséghez.
2019. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akik már ilyen félkómás allapotban vannak hogy lehet magukhoz téríteni őket? World pressen láttam ilyen képeket. Nagyon megrémített.
2019. szept. 22. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy, ha meg tudod győzni arról, orvosi segítségre van szüksége.
2019. szept. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség. Ott 2 menekült lányról volt fotó akik nem voltak maguknál. Látta már őket orvos. De nem kommunikálnak a világgal kómában voltak. Azt írták több tizen huszon éves menekült fiatal jutott ide. Az nyújthat számukra segítséget ha rendeződnek a körülményeik. Ezt nem értem honnan tudnak róla ha kómában vannak? Ha pszichológusra gondolsz az nem segít. Szerintem egyébként sem. De kómában lévő embereknék plána hogy? Ha orvosi segítséget kér? Szerintem úgy szólsz hozzá, hogy nem tudod mi a reményvesztettség szindróma! Aki kómába esett az hogy kérjen segítséget bárkitől is?!
2019. szept. 23. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!