Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék túljutni ezen?

Hogyan tudnék túljutni ezen?

Figyelt kérdés

3 éve elvesztettük a terhesség 16. hetében a babánkat. Majd 3 hónap múlva ismét várandós lettem és negszületett a kislányunk.

Amikor kb 8 hónapos volt elég durván depressziós voltam és összeszűrtem a levet (soha ilyet még nem tettem, csak orális szex volt közöttünk, én neki, de rájöttem ezt nem tehetem és gyorsan véget vetettem a dolognak). A kislányom akkor még szopott.

Olyan bűntudatom volt hogy az eset után 12 és 18 héttel elmentem hiv tesztre, mert totál bebeszéltem magamnak, hogy a csalfasagom miatt én is és a kislányom is Aides lett. Csomószor minden miatt elmentem és a kicsit is elvittem orvoshoz. Mindent rendben találtak.

Voltam kb 6 hónappal később is vért adni, azt is felhasználták.

Megnezettem a csillagképeket is mind a kettőnknek jó dolgokat látott az asztrológus.

Igazából, folyamatosan parázok, hogy mégis Adies vagyok és a lányom is. Mindenféle tünetet találok magunkon.


Van valami alapja? Vagy csak pszichés? Hogyan legyek túl ezen a dolgon? Mit csináljak?


Segítsetek, mert már totál rátelepedett az életem mindennapjaira ez a nagyon rossz érzés. Lassan semminek nem tudok örülni, a háziorvos már hülyének néz. Mit tegyek?


2019. szept. 24. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy AIDS-es, csak gusztustalan féreg. De ki tudja melyik a rosszabb?
2019. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerinted van alapja, ha semmit nem találnak nálatok?

Irány a pszichológus.

2019. szept. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!