Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehetséges? Beteg vagyok?

Ez lehetséges? Beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval olyan problémám lenne, hogy amit bekepzelek, az valóra válik.

Ha azt gondolom hogy oklendezni kezdek akkor valóban. Ha hányingerre gondolok akkor valóban azlesz.

Múltkor bekepzeltem hogy bíbor színű lesz a szekletem, és tényleg egy kicsit olyannak tűnt messziről (közelről már barnanak).

Múltkor egy gyógyszertol féltem hogy erős fejfajasom lesz tőle, és valóban lett.

Létezhetnek ilyen dolgok?

De olyan is volt már anno, hogy annyira hittem a szellemekben és annyira bemagyaraztam magamnak, hogy este durva lihegeseket hallottam az arcomba akkor egy ideig. Volt már veletek is ilyesmi hasonló?



2019. szept. 25. 14:25
 1/4 anarchy666 ***** válasza:
100%
Súlyosan hypochonder vagy. Szerintem mindenképp menj el egy pszichológushoz, mielőtt mégdurvább lesz.
2019. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor elképzelem, milyen jó lenne egy rakás pénzt találni, mégsem találok. Úgy látszik nálam ez nem működik.
2019. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Ezert nem ilyen marhasagokat kell elkepzelni hanem pozitív dolgokat
2019. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy kipróbáld, gondolj pozitív dolgokra. Pl egy ötös matekdogára. Ha műkszik a dolog, ott is működnie kell.
2019. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!