Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez borderline, vagy valami más?

Ez borderline, vagy valami más?

Figyelt kérdés
Folyamatosan hangulatingadozásaim vannak,folyton felkapom a vizet. Szeretem karcolni magamat,de nem olyan durván. Szinte alig látszik. Régebben pedig dühkitöréseim voltak. Nem tudom kontrollálni saját magamat. Általában akkor szokott ez előfordulni amikor valami rossz dolog ér. Önutálatom is van. Mit tehetnék hogy lenyugodjak? A sport nem segít semmit mert visszajönnek ezek a tünetek.
2019. szept. 28. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet borderline, szakember tudja megállapítani hogy az-e. Amíg nem mész szakemberhez, kitöltheted a bura.hu oldalon a borderline kérdőívet.
2019. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinte súlyos borderline vagyok. Ez a teszt igaz?
2019. szept. 28. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában kevés, de a valószínűség megállapítására jó.
2019. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Diagnosztizált borderként mondom, hogy hasonló tüneteim voltak, sajnos még a mai napig vannak, bár már kevesebb.

A terápia segít, még ha nem is oldja meg 100%-ban, gyorsan a dolgokat. Picit több, mint másfél éve járok.

2019. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!