Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más borderline sincs tisztában...

Más borderline sincs tisztában a nemi iranyultsagaval?

Figyelt kérdés

Nemtudom melyik nemhez vonzodom... Van, hogy férfiakhoz, van, hogy nőkhöz, de inkább nőkhöz, és ezt nem akarom elfogadni. Sosem lehet, hogy egyszer ez elmulik és csak a férfiakhoz vonzodjak?

El vagyok keseredve... Ne is mondja senki, hogy fogadjam így el magam, mert nem tudom.


2019. szept. 11. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez az identitászavar, nálad a nemiségnél jött elő. Nálam például abban, hogy nem vagyok képes semmilyen szakmában "megmaradni". De igazából a borderek anyaképet is keresnek sokszor, ezért van az, hogy a nőket keresed jobban. Nyilván ennek is lehet különböző módja. Elmúlni nem fog, de terápiákkal viszonylag stabilizálható egy "normális" állapot, de ez leginkább a hangulatzavarokra igaz. De talán, ha találsz olyan barátnőt, akihez nem vonzódsz és ő lesz az anyaképed, akkor lehet, hogy utána a férfiak vonzóbbak lesznek, de ez csak ötlet, nem biztos.
2019. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pánszexuálisnak vallom magam, ami azt jelenti, hogy mindkét nemet szeretem, de még egy transzneművel sem lenne gondom például.


Az emberek személyiségébe szeretek bele.


Nem tudom, ez mennyire van összefüggésben a borderrel.

2019. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nálam is pont ugyanez van.. állandóan váltakozik, tolódik egyik irányból a másikba, borzalmas..

szívesebben lennék hetero, de ennél az instabilitásnál még az is jobb lenne, ha teljesen leszbi lennék

2019. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én egyébként azt vettem észre magamon, hogy minnel egészsegesebb állapotban vagyok, azaz amikor viszonylag stabil vagyok és úgy ahogy képbe vagyok magammal, akkor a férfiak vonzanak jobban... Mintha akkor jobban tisztába lennék és jobban kapcsolatba lennék az igazi énemmel... Viszont amikor rossz állapotban vagyok, akkor ezek a dolgok is sokkal kuszabbak, és kevésbé tudom, hogy merre tartok, ki vagyok, mi vonz és mi tetszik..

Egyébként nálatok is szokott olyan lenni, hogy mindig más embernek és karakternek kepzelitek magatok, más zenei stílussal és divattal, más szakmával, más kinezettel... Borzalmas, úgy érzem szét fog törni a személyiségem és megbolondulok... Azért sem merek párkapcsolatba kezdeni, mert szerintem a másik ember nemtudna eldonteni, hogy kibe szeretett bele, mert folyton máshogy viselkedek.. Ez engem is nagyon kimerit.. Egységes akarok lenni, de nem megy. Úgy érzem nem tudom kiszamitani magam és magamnak is folyton meglepetéseket tartogatok.. Nem tudom egyben tartani magam.. Meg fog egyáltalán változni ez valaha? Érzem meg valaha az egységet? Szerintem így soha senki nem fog szeretni, sőt mi több, úgy érzem engem nem is lehet szeretni... Félek megfogok bolondulni..

2019. szept. 12. 22:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak pasik akiket pont ez vonz mert az o szemukben egy ilyen no sokszinu es erdekes es kiszamithatatlan. Komolyan. Szoval ezt a dolgot is lehet am innen is nezni meg onnan is.
2019. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sose volt kérdés, hogy a férfiakhoz vonzódom. Sőt, maximálisan hűséges vagyok, ami a borderline személyekre nem jellemző ugyebár...


"Egyébként nálatok is szokott olyan lenni, hogy mindig más embernek és karakternek kepzelitek magatok, más zenei stílussal és divattal, más szakmával, más kinezettel... Borzalmas, úgy érzem szét fog törni a személyiségem és megbolondulok..."


Szokott, és ugyanígy érzek. Néha legszívesebben mindennek véget vetnék, mert úgy érzem, nem bírom tovább.

2019. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ez sosem fog véget érni? :(((
2019. szept. 13. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:
7 éve vagyok diagnosztizált borderline, eddig nem úgy tűnik, mintha véget akarna érni...
2019. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Így nincs értelme élni akkor.. Én csak várom, hogy valami folytán végre elmuljon, de úgy látszik a semmire várok... Így viszont marhára nincs kedvem leelni egy életet.. Nektek miért éri meg élni így?
2019. szept. 13. 23:11
 10/10 anonim ***** válasza:
En biszexnek vallom magamat. Nekem is allandoan tolodik de nem elem meg ezt problemakent, sosem zavart. Az mar inkabb h a parkapcsolatok nyitottsagaval kapcsolatban sincs semmilyen kotott allaspontom. Engem az utobbi tesz tonkre.
2019. szept. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!