Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért lehet nálam?

Ez miért lehet nálam?

Figyelt kérdés
Egy ideje nehezemre esik idegenek előtt beszélni, ételt rendelni, jegyet venni a buszon, moziban, orvosnak a panaszaimat elmondani stb! Izgulni kezdek, stresszelek, lever a víz. Ha pedig sorra kerülök bármilyen szituációban akkor remeg a hangom, vagy éppen dadogni kezdek! Régen nemvoltak ilyen gondjaim, sőt.. Bárkivel bárhol beszéltem kB. Nehéz így az életem nagyon! Tipp hogy mi lehet ez, és mi lehetne rá a gyógymód?

2019. szept. 29. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez már krónikus stressz és szorongás ami nagyon nem egészséges. Ennyiből nem tudom megszülni hogy mi válthatja ki,de ha gondolod írj és mesélj. Régen én is nagyon szorongtam, aztán egy barátnőm ajánlotta a kendert ami neki is elmúlasztotta az epilepsziáját és menstruációs görcseit. Azóta jól vagyok.
2019. szept. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van benned ilyenkor valami konkret felelem is? olyanokra gondolok, hogy: izgulni fogok, elcsuklik majd a hangom, flegmak lesznek velem stb? mert akkor ha ezeket ki tudod iktatni akkor szerintem sokat javulna a helyzeted. illetve meditalj, az jo a kronikus szorongasra amiben eppen vagy. :)
2019. szept. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valami olyasmi állhat a háttérben talán, hogy félek hogy kiszúrják a gyengesegeimet! Én meg ezmiatt rastresszelek a beszedemre. Egyszer buszon majdnem elajultam jegyvasarlas előtt pl, és azon izgultam már előtte 1 órája, meg ilyenek.. .
2019. szept. 29. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
hat ez mar szemelyisegzavar gyanus. ide komolyabb terapia kell.
2019. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én valami szociális fóbiara gyanakszom. Annak vannak elvileg pont ilyen tünetei
2019. szept. 29. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!