Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mekkora gond van velem, hogy...

Mekkora gond van velem, hogy feltettem 550. 000 Forintot sportfogadásra? Kéne valami alternatíva.

Figyelt kérdés

Nyertem egy csomót ez évben. Május óta nem dolgozok. Akkor olyan 500.000 Forintom volt, most a 900 at súrolja alulról.

Sokszor unalmamban csinálom.

elkezdtem 10, 10, 20, 40... 4szer elment egymás után mondom akkor ötödjére felteszem, nem mehet el. Jött is az a meccs igaz a 90. percben. Nem nagy lutrira tettem, hanem csak annyi, hogy a 2. félidőben lesz gól.


Majd csak októberben fogok tudni melózni. Már keresgélek, csak addig van egy vizsgám. Úgy néz ki meglesz. És valamivel el kell foglalnom magam.

Utáltam melózni, de ez sem jó egész nap csak a fogadást nyomni.


Sportolok egyébként csak lesérültem, abból is kiestem egy két hete. Kell valami adrenalin. Nem bírok leállni.

Arra gondoltam megcsinálom a jogsit. Talán az jó ötlet.


24 F



2019. szept. 29. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Komoly arc lehetsz a valóságban.:)
2019. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

néhányan vannak akik ebből élnek,de Ők szisztéma alapján a véletlenen túl van valami alapja annak amire tesznek,de ez sem garancia semmire. Hosszú távon a ház nyer, nem te.

Szerintem most szállj ki addig amíg pozitívba vagy ennyivel. ( csak hát ugye majd elkap az,hogy lehetne még több is (megjelenik a kapzsiság) aztán általában megszívja az ember. Nézd azt már mennyid van ne azt,hogy még mennyi lehetne.

2019. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es hogy érted hogy komoly arc?


amúgy én annyiban vagyok más, mint a legtöbb "sportguru" nagy szakértő, hogy amire azt mondom tedd fel a házat én fel is teszem.


Tudom, hogy matematikailag igen. Max. ha értesz a matekhoz annyiban vagy jobb mint aki nem, hogy javítasz az esélyeiden.

Én nagyrészt gólokra teszek, mindegy kirugja csak gól. Tehát játszik 2 csapat nem egynek szurkolok hanem kettőnek.

2019. szept. 29. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak jo szériák és vannak rosszak. Most jön amit teszel, de annak az ideje is eljön majd amikor a dolog átmenetileg megfordul. És akkor ha a rossz széria tovább tart majd mint a pénzed, akkor nagy bajban leszel. Erre a lutrira nem lehet egy életet alapozni. Ez csak szórakozás lehet munka mellett.

És igen, úgy van ahogy valaki leírta feljebb, hosszú távon nem te fogsz nyerni, ez nem arra van kitalálva hogy neked jó legyen.

Menj szépen vissza dolgozni, stabilan és kiszámíthatóan abból lehet megélni.

2019. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megyek vissza dolgozni, csak nem az előző helyre.
2019. szept. 29. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 1,5 milliót veszitettem.


Akkor mi a kérdés?


Odafigyelve, türelmesen, okosan lehet ebből élni.

Ez kb a fogadók 1%-a. Ha neked megy hajrá. Ha nem akkor elvesztesz mindent.

2019. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hogyan sikerült annyi veszítened?

Privátban is leírhatod ha titkos.

2019. szept. 30. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem titkos . Eljátszottam kb 2 év Függő lettem , nagy tétben játszottam. És bénán fogadtam...
2019. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!