Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha a stressztől...

Mit csináljak, ha a stressztől hánynom kell?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 1 hónap elég stresszes, így vagy nem tudok enni vagy sokszor kihányom, már fogytam majdnem 10 kg-t, pedig alapból vékony vagyok. Mások is mondják, hogy ez már rosszul néz ki, de én is látom, viszont nem tudok mit csinálni. Ha megeszek valamit, eltelik mondjuk 10 perc és elkezdem rosszul érezni magam, van, hogy próbálom visszatartani, esetleg mélyebb levegőt veszek, de a vége mindig az, hogy kijön. Mit tehetnék?

2019. szept. 30. 18:33
 1/5 Alain Delon ***** válasza:
Menj pszichológushoz, még mielőtt infúzióra kellene köti téged.
2019. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha a stressz forrást meg tudnád szüntetni. Ha mondjuk munkahelyen van ez, akkor jobb, ha nem eszel ott, csak csipegetsz. Ropit, sajtos tallért, nápolyit, szóval nassolj. Hányingert csökkenteni úgy tudsz, ha citromos vízet iszol apró kortyokban, vagy ha bírod veszel akár egy citrom alakú/kiszerelésű citromlevet, és egyet belespriccelsz a szádba. Ezt táskában is magaddal tudod hordani.
2019. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy nem a stressztől hánysz, hanem terhes vagy, ha nem, akkor esetleg rákos. Sok betegség jele lehet a hányás. Menj időben orvoshoz!
2019. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen munkahelyen dolgozol, területet illetően? Privátban is megírhatod.

"Utóbbi 1 hónap alapján" miatt pedagógiai területre gondolok, de lehet ez nem igaz.

2019. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hányd ki :)
2019. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!