Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak nagyon félek...

Mit csináljak nagyon félek hogy valami kárt tesz magában? Hogy ertessem meg vele hogy nekem ő nem kell?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes belém egy pasi. Tényleg nagyon egesznap képes irkalni és valahonnan megtudta a telo számom és hivogatott is már letiltottam. Meg azt is tudja hol lakom és sokszor jön ide de nem engedem be. Utcán is sokszor találkozunk mindig könyörög nekem hogy legyek a barátnője..

Mostanában már látom rajta hogy egyre rosszabb neki rosszul van már kezdem sajnálni is mert szerintem beteg. Ma mondott valamit és azóta azon gondolkodom azt mondta hogy nincs értelme így az életének ő nem akar nélkülem élni nagyon szeret.

Valahogy rá tudnám venni menjen orvoshoz?

19 éves vagyok


2019. okt. 1. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Küld el pszichológushoz. Azért mert ő így érez te nem vagy köteles járni vele és ezt ő el kell fogadja.
2019. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BrettShaw ***** válasza:
Hacsak nem 14 éves a "pasi", már kapott visszautasítást életében, minél idősebb, annál többet. Nem kell orvoshoz küldözgetni, az még megalázóbb, csak mondd meg neki, hogy hagyjon békén. Ha nem ért belőle, és továbbra is zaklat, mondja meg neki a jelenlegi pasid vagy az apád vagy a bátyád. Ha ez sem segít, akkor rendőrség.
2019. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehogy bevedd azt hogy szerelmes beléd. Egy szerelmes pasi egyáltalán nem így viselkedik. Ez birtoklási vágy. A "nincs értelme az életemnek" csak egy érzelmi zsarolás és manipuláció. Ha már elkezded megsajnálni akkor elérte a célját. Akit szeretek azt nem zaklatom. Ha pedig öngyilkos lesz akkor nem a te hibád lesz. Igazi érzelmi manipulátor.
2019. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!