Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Apám nagyon durván magában...

Apám nagyon durván magában röhög, beszél, teljesen elmentek otthonról?

Figyelt kérdés

Múltkor meg nem volt előtte senki, de mintha beszélt volna valakivel...


Mellette agresszív, terrorizál. Ilyeneket beszél, hogy bolond vagyok, be vagyok szívva, megöl, meg elvitett elmegyógyintézetbe. Meg gyámság alá tetett, meg begyógyszerez, nem számít ha nem akarom.


Teljesen nem komplett és tényleg igaz ez.


2019. ápr. 29. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt elég erős a gyanú hogy skizofrén. Abból is a paranoid mellékág. Onnan gondolom, hogy van egy ugyanilyen barátom, és ő paranoid skizofrén. Ugyanezeket csinálja, sok időt töltünk együtt mert nagyon szeretem, velem is csinálja ezeket amiket fent leírtál, sőt még van, hogy durvábbakat is. De nem csk velem mindenkivel, saját anyjával is simán megteszi ugyanezeket. De én már megtanultam kezelni, és csak egy jót röhögök rajta, ha rájön a dili. De sokszor amúgy néha már nem tudom sírjak e vagy nevessek néha olyan szánalmas szegény. De elviccelem oszt jó van.
2019. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De halál komolyan mondja, hogy én beszívtam, meg anorexiás vagyok, meg bolond... Meg csak így, hogy "rád hívom a mentőket, aztán visznek be q bolondok házába ott blmegforgatnak a Domestosban"


Meg egyik reggel felkel és üvölt, hogy "megöllek, nyáron is azért játszottad, hogy hónapokig köhögsz, mert nem akartál diákmunkázni". Persze, eljátszottam, nem tudom hogyan lehet, de tuti. Meg mikor volt ez már...


Pont ő kiabálja, aztán ó a "bolond".


Meg bekapcsolom a tévét, aztán jön, hogy "kivel beszélsz, te kiabálsz, megbolondultál". Aztán csak a tv ment.

2019. ápr. 30. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!