Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Mit tegyek, ha úgy érzem minden zűrzavaros?

Figyelt kérdés
A nyaram nem volt valami tartalmas. Egész nap a haveromék házában voltunk, és csak telefonoztunk meg a semmiről beszélgettünk. Az én fejem meg tele volt elhatározásokkal. Akkor az is ottvan hogy az elmúlt 1 hónapom se telt semmivel, ugyanis új iskolába mentem és egész nap azon gondolkodok hogy "jó ötlet-e volt elmenni?" (ugyanis az előző iskolám Gimnázium volt, szóval maradhattam volna 12.ig). Mostanában napról-napra, óráról órára több gondom van, mint lenni szokott. A régi iskolából nagyon hiányolom a barátaimat, meg annak az egész iskolának a hangulatát. Itt az újban úgy érzem sose lesznek haverjaim, mert senkinek se olyanok az érdeklődési körei mint nekem. Próbálok végre olyan lenni, mint amilyen régen voltam, de az sem fog sikerülni. Jelenleg nem bírom behunyni a szemem, mert úgy fáj a fejem. Mit tegyek? Nem bírom már ezt tovább!

2019. okt. 3. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj vissza! (:
2019. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!