Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem komoly mentális...

Szvitek96 kérdése:

Úgy érzem komoly mentális problémaim vannak. Ezek az évek folyamán fejlődtek ki. Az a fajta vagyok, aki nehezen tud igazán megszeretni valakit, es ha elmegy nagyon nehezen engedem el. Es az ilyen esetekbol egyre több és több van. Pszch?

Figyelt kérdés

Nagyon de nagyon szeretem a kutyákat, hihetetlen a szeretet amit tudnak adni

Es tegnap elpusztult o is meg nagyon fiatalon, az orvos szerint szervi problémaja volt, nem lehetett segíteni.Mindezekmellett nem merek iskolában sem választ adni vagy ismerkedni stb, annyira felek az elutasítástol, a rossz lehetőségtől stb. Úgy érzem szorongasaim is kezdenek kifejlodni, a körmom ragasarol már nagyon régóta nem tudok leszokni, de most úgy érzem hogy még jobban tetőzodott. Nem mellesleg kollégiumban vagyok, én, aki nagyon szeret egyedül lenni, itt meg elkell viseljem nap mint nap más hóbortjait stb. Lenne lehetőségem pszichológushoz menni, de nem tudom hogy tudna-e segíteni, jó hatással lenne-e rám?



2019. szept. 25. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,

Menj el amikor tudsz, biztosan fog tudni segíteni.

2019. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!