Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha úgy érzem bele...

Mit tegyek ha úgy érzem bele vagyok fáradva az életbe?

Figyelt kérdés
Mind ezt 25 évesen, ez a legrosszabb az egészben. Úgy érzem soha semmi jó nem történik, csak mindig a szarrágás, de az mértéktelen mennyiségben.
2019. szept. 25. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Válts. Barátnőt, munkahelyet, várost, hobbit (ha nincs, keress esetleg), kezdj el sportolni, keress egy kirándulócsoportot, hogy társaságba légy. Lényeg, hogy valami felrázzon egy kicsit (szándékosan nem javasoltam első körben a pszichológust)
2019. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BrettShaw ***** válasza:

Keress valamit, amiből töltekezni tudsz. Amitől úgy érzed, hogy lelkileg feltöltődsz. Ez lehet zene vagy képzőművészet (akár művelőként, akár befogadóként), ilyen vagy olyan fajta filmek, könyvek, adott ember(ek) társasága, tánc, stb.

Ha ebből tudsz nyerni valami kis energiát, azt forgasd bele valamibe, amit fontosnak tartasz. Legyen egy cél, amiért dolgozol, egy ügy, amit képviselsz, ami te vagy. Ne várd a jót, hogy történjen, hanem csináld.

2019. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BRUTAL TV ***** válasza:
0%
A kérdésed alapján csak a picsogás megy haver.
2019. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy így folyamat én is ezt erzem
2019. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!