Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha 48 órát dolgoztam, akkor...

Ha 48 órát dolgoztam, akkor az normális, hogy nem emlékszem rendesen hogy jutottam haza és hogy aludtam el?

Figyelt kérdés

Tegnap este 10-kor végeztem elméletben, de az utolsó kb egy órára nem nagyon emlékszem és arra sem hogyan jöttem haza, keveredik az álmommal. Hajnali 4 körül ébredtem fel ruhában az ágyamban. Arra emlékszem, hogy borzalmasan fáradt voltam, úgy szédültem, hogy alig tudtam átöltözni, aztán megint képszakadás. Délután 1 körül azt hiszem ettem valamit, de ebben nem vagyok biztos, hogy nem álom volt. Most ébredtem fel teljesen nemrég. Szürreálisnak tűnik minden, olyan mintha egy másik bolygón lennék, ettem picit, mert muszájnak éreztem, de nem vagyok éhes, nincs semmilyen kedvem, üresnek érzem magam és nagyon fáj a fejem. Migrén szerűen. Úgy érzem állva el tudnék aludni, olyan fáradt vagyok. Ez normális?

Feküdjek vissza aludni, vagy lehet ettől valami bajom?



2019. okt. 3. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aludj még. Ha egy ember 1 hétig nem alszik, meghal. A nem alvás komoly dolog
2019. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48 órát? Ilyet lehet? Miben dolgozol?
2019. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Vállalkozó vagyok, nincs keret mennyit dolgozhatok. Tegnap este végezni kellett egy projektel, mert az éjszakai műszakban már indult a termelés.

Muszáj volt ott lennem, mert ha bármi probléma felmerült volna és csúszás van, az az én felelösségem. Tegnap este 9 körül sikerült végezni, utána tesztelés volt, de nem nagyon emlékszem mi volt alatta, mintha részeg lettem volna és csak emlék darabok vannak, de az is keveredik az álmommal.

Nem tudom hogy jutottam haza, az autóm nincs a házam előtt, de felhívtam most a portásokat, tegnap este ki lett léptetve az autóm, szóval az ipari területen sincs.

Úgy érzem nem tudok gondolkozni, ha próbálok koncentrálni, még jobban hasogat a fejem és kegyetlen fáradt vagyok.

Picit nyugtalanít most ez az egész. És szégyellem magam, hogy nem tudom mi történt.

Nem tudom mit csináljak, nem tudok gondolkozni rendesen :(

2019. okt. 3. 22:14
 4/12 A kérdező kommentje:

Olyan, mintha most is álmodnék.

Folyton ismétlődik egy gondolat a fejemben "nem tudok, nem tudok, nem tudok" és mintha nem én gondolnám. Széthasad a fejem és nem tudom, kezdek rettegni, mi történt, lehet hogy balesetet okoztam csak nem emlékszem rá? Nem tudom mi van a projektel, biztos meglett? Nem tudok gondolkozni nagyon ijesztő.

És ezt nem tudom rendesen leírni, de olyan mintha egy másik bolygón lennék, én nem tudom. Nem tudom mi van. Olyan mintha nem léteznék igazából.

Tudom hogy létezek. Mi a franc van velem? :(

2019. okt. 3. 22:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém...biztos nem történt nagy baj. Egy jo nagy alvás kell hogy regenerálódj. Ennyi nem alvas es kimerito munka egyutt teljesen kimeriti az embert
2019. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Alszok még akkor. Remélem minden rendben lesz.
2019. okt. 3. 23:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hogy vagy?
2019. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Picit jobban, köszönöm a kérdést.

Ma délelőtt felhívtak, picit kellemetlen volt a beszélgetés, de legalább kiderült mi történt.

Miután végeztünk és ment a tesztelés, állítólag teljesen szótlan lettem, és ha többször is próbáltak velem kommunikálni, akkor is csak annyit mondtam, hogy "haza kell mennem aludni". Én erre egyáltalán nem emlékszem. Semmi gond nem volt teszt alatt szerencsére, minden működött. Az egyik kollégám az autómmal kivitt a gyárból a telephelyre, mert az ő autója meg ott volt, aztán a sajátjával hazahozott.

Ma is majdnem egész nap aludtam. Abbamaradt a migrénszerű fejfájás, fáradtnak sem értem magam most, de még mindig olyan, mintha valami nem stimmelne.

Olyan, mintha álmodnék, és zavarnak a fények, a mozgás körülöttem (az egészen pici is), furán hallom a hangokat. Nem tudom rendesen leírni, milyen tudom hogy telefonáltam, mégis a telefonálás után kb 10percig csak bambán néztem a falat és azon gondolkoztam akaratlanul, hogy ez meg sem történt. Meg délután amikor ettem rágsodálkoztam a saját alkaromra. Mintha nem az enyém lenne. Tükörbe is amikor nézek mintha egy idegen ember nézne vissza. Nagyon ijesztő érzés.

És valami furcsa belső nyugtalanságot érzek, de nem tudom megmagyarázni mitől félek. El akartam menni orvoshoz, de nem merek kimenni a házból. Ilyen még sosem volt velem. Felhívtam a háziorvost, elvileg rendelés után benéz.

2019. okt. 4. 17:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Iszony kimerült lehetsz.:(

Remélem, az orvos tud segíteni! Feltétlenül el kell kerülnöd, hogy ennyire kimerítsd magad. Ez olyan figyelmeztetése volt a testednek, elmédnek, amit nem szabad figyelmen kívül hagynod.

2019. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A háziorvosom beadott valamit vénásan, nem tudtam megjegyezni mit mondott. Kb fél órára rá elaludtam, szerinte idegi kimerültségem van. Most már egész jól vagyok :) nem tudom mit adott, de 14órát aludtam, ma meg szinte semmi bajom. Annyit mondott, hogy ha hétfőig nem lesz teljesen jó, akkor kapok infúzióban valamit, meg több napos B vitamin kúrát.

De most már úgy tűnik megleszek :)

Csak elég ijesztő volt, nem volt még velem ilyen. Igen, valószínűleg egy jelzés volt a szervezetemtől, hogy nem szabad tovább így csinálnom.

2019. okt. 5. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!