Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha 48 órát dolgoztam, akkor...

Ha 48 órát dolgoztam, akkor az normális, hogy nem emlékszem rendesen hogy jutottam haza és hogy aludtam el?

Figyelt kérdés

Tegnap este 10-kor végeztem elméletben, de az utolsó kb egy órára nem nagyon emlékszem és arra sem hogyan jöttem haza, keveredik az álmommal. Hajnali 4 körül ébredtem fel ruhában az ágyamban. Arra emlékszem, hogy borzalmasan fáradt voltam, úgy szédültem, hogy alig tudtam átöltözni, aztán megint képszakadás. Délután 1 körül azt hiszem ettem valamit, de ebben nem vagyok biztos, hogy nem álom volt. Most ébredtem fel teljesen nemrég. Szürreálisnak tűnik minden, olyan mintha egy másik bolygón lennék, ettem picit, mert muszájnak éreztem, de nem vagyok éhes, nincs semmilyen kedvem, üresnek érzem magam és nagyon fáj a fejem. Migrén szerűen. Úgy érzem állva el tudnék aludni, olyan fáradt vagyok. Ez normális?

Feküdjek vissza aludni, vagy lehet ettől valami bajom?



2019. okt. 3. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Annyira örülök, hogy jobban vagy.:))

Kellemes hétvégét, sok pihenéssel :)

2019. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ilyet ne csinálj soha többet,ez nem játék. Úgy lehet maradni...

Ha teheted keress fel egy szakorvost is ne csak a háziorvost.

Rohadt kérdés lesz : ugye nem szedsz semmi extrát koffeinen kívül?

2019. okt. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!