Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusnak hogyan írjak...

Pszichológusnak hogyan írjak e-mailt?

Figyelt kérdés

Elég szerencsecsomag vagyok, telefonon nem merek beszélni, ezért marad az e-mail.

Bemutatkozzak először? Leírjam a problémámat rögtön? (mert így hirtelen nem tudom jó ötlet-e mindent rázúdítani)

Vagy csak kérjek időpontot, bemutatkozás + probléma leírása nélkül?



2019. okt. 3. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Tisztelt Kis Karolina! ( Nyilván az ő nevét írd)


Nagy Norbert vagyok (itt meg a tiedet), ezúton szeretnék Öntől időpontot kérni egy személyes találkozóhoz. Legyen szíves emailben értesíteni erről, és a küldött időpontban elmegyek.

Köszönöm!

Tisztelettel: Nagy Norbert

2019. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem pár mondatban nyugodtan leírhatod, miért kerested fel (erős szorongás, depresszió, stb), de ez főként a személyes találkozó alkalmával lesz kibontva. Én anno mikor hívtam a pszichológust, akkor rakerdezett, mivel fordulok hozzá, mert nem vállal el minden esetet.
2019. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mutatkozz be, ez alap. Illik.


A problémát pedig nagy vonalakban vázold fel, ha van diagnózisod, akkor annak a nevét. Én pl. border vagyok, és tudom, hogy ehhez nem minden pszichológus ért, szóval ha szakembert akarnék váltani, akkor mindenképp rákérdeznék először, hogy tud-e velem mit kezdeni.

2019. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!