Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Irdatlan mennyiségű szresszt,...

Irdatlan mennyiségű szresszt, hogy lehet minél előbb kipihenni? A végkimerülés szélén állok.

Figyelt kérdés
Nem pszichológussal szeretnék a problémáimról beszélgetni, már túl vagyok rajtuk. Csak egy hatalmas adag stressz ért több hónapig. Úgy néz ki túl vagyok az eseményeken csak végkimerültem és regenerálódnom kéne valahogy, hogy újra aktív életet tudjak élni. Meditációt relaxációt ki fogom próbálni. Sport biztos jót tenne de ahhoz még gyenge vagyok.
2019. okt. 4. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat kell aludni.
2019. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Zöldség-gyümölcs "orrvérzésig", rengeteg alvás, és pihentető elfoglaltságok. Magazin nézegetés, könnyű filmek, rejtvények, ablakon kifelé bámulás, macska simogatás.
2019. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hét szabadság, menj el minden nap úszni, aludj nagyokat, találkozz minél sűrűbben a szeretteiddel
2019. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy gyenge vagy. Amikor én egy fél év nagyon durva stresszen mentem át és a végén előjött egy szorongásos-depressziós zavar is, akkor miután a probléma megoldódott és én is kezdtem jobban lenni, először úgy voltam vele, hogy lefogytam, nagyon gyenge vagyok, korai lenne még sportolni. Aztán csak lementem a konditerembe és akkor jöttem rá, hogy milyen erős az emberi szervezet. Simán bírtam az edzést és utána rohamosan javult az állapotom.
2019. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beteg is voltam/vagyok szóval a sport az egyelőre nem játszik.
2019. okt. 7. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!