Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen érzés ha valaki psziché...

Milyen érzés ha valaki pszichésen fullad?

Figyelt kérdés
Tegnap egy előadást kellett este tartanom.Eléggé féltem tőle. Végig tudtam csinálni jól de utána fulladni kezdtem és a mellkasomban is nyomást éreztem. A stressz helyzet miatt valószínű össze vissza vettem a levegőt. Sok volt az egész és utána éjjel is alig tudtam aludni meg fulladtam. Még most is fulladok. Vajon ez pszichés? Kardiológián nem rég jártam. Uh, ekg vérnyomás....mindent rendben találtak. Igazából tudok levegőt venni, mégis úgy érzem, hogy fulladok. Álmos is vagyok nagyon. Vajon mi lehet ez. Korabban már volt hasonló akkor pár napig eltartott aztán elmúlt. Pánikbeteg vagyok, de fullafásos tüneteim még nem voltak. Inkábn a szédüléses, remegéses, hasfájós állapot. Ezt most nem tudom hova tenni.
2019. jún. 12. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Torokszorító.
2019. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!