Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az idegösszeomlás szélén...

Az idegösszeomlás szélén állok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mindig is voltak problemaim nehéz volt a családi életem kudarcok stb. Ezekre van megoldás de egy valamivel évek óta nen tudok megküzdeni és úgy érzem jobb választás lenne a halál . Több mint öt éve van nálam ilyen pánik zavaros történet az egész életem megnehezíti . Se utazni nem tudok se társaságba menni se munka se semmi mert amikor előjön nem tudok koncentrálni semmire. Próbáloztam ellene mindennel relaxációs technikák sport egészséges étrend szedtem gyógyszert jártam pszichológushoz mindent már szinte mégse múlik maximum pár hétre enyhül de mostanság egyre rosszabb. Megbeszélni nem tudom senkivel mert csak azt kapom hogy szedd össze magad és ha ilyen vagy inkább nem beszélek veled stb .. nem találom ebből a kiutat egyszerűen annyi mindent próbáltam de semmi eredménye. Az segit mostanság ha kiütöm magam nyugtatoval alkohollal és alszok de amint felkelek és eszembe jut mennyi mindenben akadályoz legszívesebben abban a percben felkotnem magam. Mit tehetnek meg ? Sose múlik ez el? 😢
2019. okt. 7. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, ha érdekesebb lenne az életed, több szórakozás, kikapcsolódás barátokkal,akkor ez is enyhülne. Nem tudom, ezekkel most hogy állsz.
2019. okt. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlókeppen vagyok, nincs erőm semmihez, gyógyszereket szedek sajnos..
2019. okt. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hat pedig szakember tobbet tud segiteni, mint egy laikus. Marmint, ha kornyezetemben lenne ilyen ember, meghallgatom, de erdemleges tanacsot nem hiszem, hogy tudnek adni. Hiaba nezek utana a neten, mit javasolnak.

Szerintem a latasmododat kene megvaltoztatni, bar ugye nem tudjuk, mibol alakult ki a panikroham. Vertek? Megcsaltak? Valaki szeretted elhunyt? Tanyarol nagyvarosba koltoztel? Erted, eloszor ezeket kene felboncolni, es feldolgozni. Csirajaban kell elfolytani a dolgokat.

2019. okt. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Každý YouTube pszichofitnes.
2019. okt. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lasd... Bocsanat, ez az automata tonkreteszi az ifjusagomat.
2019. okt. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem teljesen értem, most akkor 5éve nincs életed, sem munkád, se semmi? Ebből áll az egész napod, hogy rettegsz és belövöd magad benzodiazepin+alkohollal?
2019. okt. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem írtad le pontosan mitől szenvedsz. Így nehéz segíteni.

"de egy valamivel évek óta nem tudok megküzdeni"

Tehát?

2019. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszert próbáltál?

Keresned kellene egy jó pszichiátert, aki mellett van pszichológus és pszichoterapeuta. Meg kell találni a megfelelő gyógyszert és nem szabad feladni, hogy áhh ezek nekem nem használnak.

2019. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen terápiát javasolnék....hidd el hosszútávin az ki fog húzni ebből. Xsak keress egy jö terapeutát. Nyírő Gyula kórház jelenleg azthiszem az országos intezmeny.. vgy helyi sztkba is megnezheted.
2019. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!