Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegösszeomlásom van vagy mi...

Idegösszeomlásom van vagy mi történik?

Figyelt kérdés
küzdök rendesen mentális problémákkal pár éve,de már jobban voltam.A napokban már éreztem az előszelét valaminek,folyamatosan feszült voltam,azt hittem,hogy szétrobbanok ha kimegyek a házból,tegnap pedig az egész estét végigsírtam látszólag magamnak generált hülyeségeken,ma meg körülbelül egész nap sírok.Ha kicsit elmúlik,megint jönt a legapróbb dolgon egy roham..elég egy negatív mondat egy filmben vagy ilyesmi...Ez nem jellemző rám.Ma teljesen kész vagyok.És rosszul érzem magam,mintha a pánik is kerülgetne,szüleimnek nem tudom mondani,apám semmit sem törődik,anyámmal csak vitáztam ma(is) és annyit reagál a lehangoltságomra,hogy sóhajt egyet és bement a szobájába.Legszivesebben őrjöngenék,hogy észrevegyen,de akkor úgy érzem belehalok..már semmi erőm sincs ehhez.Úgy érzem,hogy már nem bír elviselni,most egyszerre van minden miatt bűntudatom,egyszerre fáj minden eddigi dolog amiket feldolgoztam elvileg,mintha összeroppantam volna.Mi történik.. 22/L

2019. máj. 29. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez depresszió. Semmiképp nem idegösszeomlás. Mindenképp segítségre szorulsz, ha lehetséges keress fel egy pszichiátert.

Hidd el tud segíteni, saját tapasztalatomból mondom.

2019. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! De akkor az idegosszeomlas mennyiben mas? A depressziorol tudok,1 eve jarok pszichiaterhez,es jobban lettem,de ugy tunik furcsa rohamok ternek vissza,es minden alkalommal erosebb mint volt..ezert nem ertem.
2019. máj. 29. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Tipikus depressziós tünetek. Előfordulhat visszaesés.


[link]


Az idegösszeomlás csak egy állapot, okozhatja depresszió is. Lényeg, hogy konzultálj a pszichiátereddel.

2019. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!