Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásra gyógyszer?

Szorongásra gyógyszer?

Figyelt kérdés

Szorongásra tudnátok ajánlani valamilyen vény nélkül kapható gyógyszert ami segít is?

Félek utcára menni, elmenni a boltba, bárhová.

Régebben már volt ilyen akkor elmúlt most megint visszajött a különbség az hogy akkor ha valaki volt velem az segített.. már az se segít akkor is szorongok és félek ha van mellettem valaki és úgy kell kimozdulnom.

Emiatt dolgozni se tudok.

Dolgozom rajta hogy jobb legyen.

"Menj pszichológushoz" tipúsu hozzászólást köszönöm de nem kérek. Voltam. Nem is keveset. Nem lett jobb.

Kérem csak olyan írjon akinek használt az adott gyógyszer vagy kúzdött/küzd ilyen problémával.



2019. okt. 8. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vény nélkül csak nagyon enyhe gyógynövény alapú cuccok vannak. Szerintem az neked kevés.
2019. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amit jó szívvel ajánlok: b vitamin komplex, cink, c vitamin, eseteleg citromfű cseppek. Persze külön időpontokban. Jobbulást!
2019. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A levendula keverék is nagyon jó.Ma kipróbáltam a babérlevél teát is,nyugtató hatása van.

Sporttal próbákoztál?

Nagyon nagy akarat erõre van szükséged,hogy ki tudj lépni ebbõl a helyzetbõl.

2019. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vannak természetes készítmények, amik szoktak segíteni ilyen esetekben. A legfontosabb a kitartás, ezek nem úgy hatnak, mint a patikai gyógyszerek, hanem szép lassan fejtik ki a hatásukat.
2019. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A vény nélküli szerek csak az enyhe szorongásra hatnak. Amit te leírtál, az nem ez a kategória. Én végigszedtem már az összes vitamint, gyógyteát, gyógygombát, gyógyfüvet, stb, amit szoro.gásra ajánla.ak, de egyiknek sem volt semmiféle hatása.
2019. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös én szintén.
2019. okt. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

5.-6. Nektek mi segített?

2019. okt. 8. 14:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Én csak alváshoz szedtem gyógyszereket. Az a baj, hogy függőséget okoznak. Nálam is ez történt. Tavaly az addiktológián álltam le róluk. Azóta is van alvászavarom.
2019. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nem igazán van erre ilyen gyógyszer vagy készítmény..:(

Elhittem hogy már minden jó aztán megint "beleestem" .

Ezek szerint csak ideig-óráig lehetünk olyanok mint a "átlag" emberek

2019. okt. 8. 16:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Sokan a terápiára esküsznek, nekem még nem volt részem hatékonyban.
2019. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!