Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikra, szorongásra gyógyszer...

Pánikra, szorongásra gyógyszer hogy hatott?

Figyelt kérdés

Terápiára is készülök,de az hosszabb folyamat.

Addig is szeretnék munkába állni,de így lekorlátozom a lehetőségek számát, mert egy nagyobb elvárásokat támasztó helyen, rosszabb napjaimon gond lehet.

Olyan gyógyszerek vannak, amiket csak akkor kéne szednem, ha épp érzem,h baj lehet? Vagy ezek folyamatosan szedendőek, milyen mellékhatásokkal?


2019. aug. 7. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszer mellett kipróbáltad a természetes megoldásokat is a pánik leküzdésére?
2019. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még semmit se próbáltam, egyelőre csak elkerülöm a helyzeteket.
2019. aug. 8. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én benzodiazepint kaptam, ami egy nyugtató fajta. Hatni remekül hatott, 0 mellékhatás, de az elvonási tünetek pokoliak, gyógyszerfüggő lettem. Ha benzót kapsz, mint én, akkor ne szedd rendszeresen pár hétnél tovább, vagy csak alkalmanként valami gyors hatásút, mint a xanax!
2019. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oksi, köszi
2019. aug. 8. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!