Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdjem le a koncert...

Hogyan küzdjem le a koncert előtti izgulást/lámpalázat?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a Zeneakadémián, holnap lesz az első koncertem, szeretném ha jól sikerülne. Nagyon izgulok, sajnos ilyenkor remeg a kezem/lábam, hányingerem van és befolyásolja a teljesítményemet. Szeretnék már végre egy módszert találni amivel leküzdöm az izgulást és kihozom magamból a maximumot. Van valami ötletetek? Valakinek a füves cigi/alkohol jött be, ilyesmivel semmiképpen nem szeretnék próbálkozni.

Előre is köszönöm!

19/l


2019. okt. 13. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Szex
2019. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ez lesz az első fellépésed, akkor semmit nem kell tenni, hiszen nem tudhatod, hogy a lámpaláz gátolja vagy javítja a teljesítményedet. Előbb ki kell tapasztalni. Egyébként minden művészben van lámpaláz, még akkor is, ha már évtizedek óta a pályán van.
2019. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mozgás, sport, kisebb fizikai megterhelés.
2019. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
egyetértek az 1-es válaszolóval,szexelj! teljesen lelazít. ha nincs pasid,és nincs idő arra hogy összeismerkedjünk gyorsba,talán érdemes lenne elgondolkoznod azon amit tettél,amit elértél hogy ott lehess azon a koncerten? tanultál,készültél? mindent megtettél hogy az adott pillanatban felkészültnek érezhesd magad? ha a válasz igen,akkor erre gondolj. holnap ott leszel és tarolni fogsz,mert jó vagy és készen állsz. csak hagyd hogy megtörténjen! azt mondják az izgalom ellen jó ha elképzeled a tömeget meztelenül,vagy iszol egy felest. szerintem az izgalom jó,felkészülten tartja a testet hogy az adott pillanatban a maximumot hozhassa ki magából az ember. holnap Te is ezt fogod tenni! kimész,mélylevegő,és teszed azt amit már rengetegszer gyakoroltál! most pedig egy kellemes fürdő,(a szex tényleg ajánlott lenne) egy korty bor és alvás. kéz és lábtörést! írd meg hogy hogyan sikerült a koncert,érdkel!
2019. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Második válaszolónak mondom hogy nem ez lesz az első koncertem életem során, csak itt a suliban az első, szeretnék jól "bemutatkozni" ezért is izgulok ennyire. Elnézést amiért rosszul fogalmaztam. :)

2019. okt. 13. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jól venné ki magát egy színpadi szex.
2019. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszer hallottam valakitől, hogy ő elképzeli hogy az összes ember aki előtt zenél/fellép, mint meztelen.

Nem tudom mennyire hatásos, én még nem próbáltam

2020. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!