Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyenkor mit tegyek? Segítség!

Ilyenkor mit tegyek? Segítség!

Figyelt kérdés

15 vagyok, a szüleim nem engednek koncertre, pedig ott vallanék szerelmet a lánynak akivel elmennék, emellett a foci edzésen is megállás nélkül b*szogatnak mert nem vagyok ezek miatt formában, az edzőm nem cserél be a meccseken csak rövid időre mert nem bírok futni, viszont ha menni akarok futni, a szüleim belémszállnak hogy rossz az idő, fater az előbb majdnem megvert mert menni akartam.

Ilyenkor mi a francot kell tenni? Szétvet az ideg...



2017. aug. 22. 21:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Most először érzem azt, hogy meg akarok szökni otthonról...
2017. aug. 22. 21:41
 2/4 A kérdező kommentje:

Hozzátenném, hogy ma közös focin is csesztettek hogy "a csatárt lefutja egy 9 éves gyerek" mert nem volt sok kedvem futni

Aztán ugyanaz a srác jött menőzni, hogy "ő is lefutja a NAGY CSATÁRT" aztán egy másik srác jött azzal hogy soha nem lesz belőlem focista.

Mit csináljak, lassan csak egy ember marad aki támogat, viszont amikor vele beszélek, akkor sem vagyok boldog, hiszen csak barát, elmondani viszont nem tudom már sehogy mert ugye nem engednek el a koncertre, élőben meg ha kudarc akkor az összes haverom tudni fogja és be fognak szólni miatta... a szüleim persze a "kis" vitánk után úgy tesznek mintha a legboldogabb család lennénk.

2017. aug. 22. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne késő este menj futni. Gondolom, ha nappal mész, vagy kora este, akkor nem fogják ellenezni a szüleid. Gondolom féltenek. Hívd el a lányt inkább sétálni, vagy moziba.
2017. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Este szeretek futni, hiszen akkor tudok gondolkodni mert nincsen annyi ember és annyi autó.

Ha menne rendes film el is hívnám moziba :D

2017. aug. 23. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!