Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lenne ha két úttörő pszicho...

Mi lenne ha két úttörő pszichológus/ pszichiátert egymás elé ültetnénk?

Figyelt kérdés

Az egyik azt állítja hogy örök szerelem nincs és vannak homokosok.


A másik azt állítja hogy van örök szerelem és nincsenek homokosok.


Mi lenne pl. egy előadás keretében 2 ilyen szakit egymás elé ültetnénk a témában?


2019. okt. 14. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az a baj, hogy vannak olyan tudományos tények, amik tagadása hülyeség, nem pedig úttörő hozzáállás. Pl aki azt állítja, hogy nincsenek homokosok, az középkori módon "gondolkodik" és az emberek többsége simán kineveti, tudományos konferanciákról meg elzavarnák.
2019. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Értelmetlen vita lenne nem elismerni, hogy vannak homoszexuálisok. Mi ebben a lényeg egyáltalán? Bizonyított tény. Nem történne semmi, vitatkoznának. Vagy milyen választ vársz?
2019. okt. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy van rá orvosilag kimutatható bizonyíték, de vannak olyan melegek akiknél nincs, engem érdekelne hogy érvelnének, a szerelemre is lehet tudományosan meghatározni hogy xy hormon 4-5 év meg előtte "rózsaszín köd" /fellángolás, persze 4-5 év után lehet xy dolog

de engem az érdekelne két ilyen elismert szaki mivel érvelne egymás ellen.

2019. okt. 14. 23:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat sztem felbontanak az aszfaltot
2019. okt. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én megnézném, lennék a bíró
2019. okt. 15. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!